Dane kontaktowe

WERNER KENKEL BOCHNIA SP Z O O

Adolfa Mitery 7
32-700 Bochnia
małopolskie, Polska

www.wernerkenkel.com.pl

NIP: 8681959959

Kim jesteśmy?

Grupa Werner Kenkel to polska, rodzinna, nowocześnie zarządzana i dynamicznie rozwijającą się Firma o europejskim formacie. Jesteśmy liderem wśród producentów opakowań z tektury falistej. Bogaty, ponad 40 letni kapitał doświadczeń  łączymy z młodym duchem, solidną pracą oraz pasją tworzenia wyjątkowych produktów. W trzech nowoczesnych zakładach zlokalizowanych w: Krzycku Wielkim w południowej Wielkopolsce oraz Bochni zatrudnionych jest ponad 1600 pracowników, a wytwarzane produkty dostarczane są do ponad 1000 firm w kraju i za granicą.

Czym się zajmujemy?

Punktem wyjścia do produkcji naszych opakowań jest wysokiej jakości tektura. To ona decyduje o estetyce, funkcjonalności i wytrzymałości opakowań.

W naszej ofercie znalazły się się wszystkie dostępne na rynku rodzaje opakowań z nadrukiem fleksograficznym, offsetowym i cyfrowym. Tworzymy również materiały POS: standy, ekspozytory i displaye.

Co jest dla nas ważne?

LUDZIE

Ważne jest dla nas stworzenie przyjaznych warunków pracy w Firmie, w której panuje dobra atmosfera, a ludzie czują się bezpieczni i szanowani. Jesteśmy świadomi, że sukces firmy jest zależny od ludzi, którzy ją tworzą. Nasz zespół to eksperci w swoich dziedzinach, pracują z pasją i najwyższym zaangażowaniem realizują nawet najbardziej wymagające projekty i zlecenia.

WARTOŚCI

Przez ponad 40 lat działania naszej Firmy, wszyscy Ci, którzy byli przed nami, a także MY – obecni pracownicy – stworzyliśmy i nadal tworzymy Firmę nowoczesną, odpowiedzialną, partnerską, przejrzystą i rodzinną. Te wartości już na stałe wpisały się w naszą kulturę  i stanowią fundament ciągłego rozwoju Grupy  Werner Kenkel.

ROZWÓJ

Dysponujemy najnowocześniejszymi, w pełni zautomatyzowanymi maszynami i  cały czas rozbudowujemy nasz park maszynowy.

Rozwój, to również a nawet przede wszystkim nasi pracownicy. Przywiązujemy ogromną wagę do szkoleń podnoszących ich kwalifikacje, które są niezbędne do sprostania coraz wyższych oczekiwań rynku. Chcemy codziennie stawać się coraz lepszą Firmą, konkurencyjnym kontrahentem, a zwłaszcza najlepszym pracodawcą.  

Jak przebiega proces rekrutacji?

Krok 1.
WYŚLIJ SWOJE CV
Jesteś zdecydowany i chcesz dołączyć do zespołu Werner Kenkel? Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny– podkreśl w nim swoje mocne strony, opisz, co Cię wyróżnia i co może nas przekonać, że to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem.

Krok 2.
POROZMAWIAJMY
Żadna z aplikacji nie pozostaje bez odpowiedzi. Nasz specjalista ds. rekrutacji skontaktuję się z Tobą.

Bez stresu 😊  Podczas rozmowy telefonicznej opowiesz nam trochę więcej o sobie, swojej motywacji, dotychczasowej drodze zawodowej i swoim potencjale. My z kolei opowiemy Ci bardziej szczegółowo o ofercie i odpowiemy na Twoje pytania.

Jeśli po rozmowie uznamy, że jesteś dobrym kandydatem na dane stanowisko, wtedy mówimy się z Tobą na spotkanie rekrutacyjne.

Krok 3.
SPOTKAJMY SIĘ
W rozmowie będzie brał udział  Specjalista ds. rekrutacji oraz dyrektor/ kierownik/lider działu, w którym chcesz pracować.  Podczas spotkania zweryfikujemy Twoją wiedzę i doświadczenie niezbędne do pracy na danym stanowisku.  To także czas dla Ciebie na zadanie szczegółowych pytań dotyczących specyfiki pracy, zespołu czy kultury Firmy.  Chętnie opowiemy Ci o naszych wartościach, jakimi kierujemy się na co dzień.

Krok.4.
DAMY ZNAĆ, JAK CI POSZŁO
v.1 Wszyscy, którzy wzięli udział w spotkaniach, dostają od nas informację zwrotną, niezależnie od wyniku procesu rekrutacyjnego.

v.2. Po zakończeniu procesu rekrutacji  zapada decyzja o wyborze w naszej ocenie najlepszego kandydata na dane stanowisko, któremu składana jest oferta zatrudnienia.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)