Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Wentylatory WENTECH sp. z o.o.

ul. Rzemieślnicza 6
41-407 Imielin
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 225 56 06
Fax: +48 32 318 34 34
[email protected]

wentech.pl

NIP: 2220013922

Rozwój mamy w genach!

W Wentech od dwóch pokoleń jesteśmy liderem na polskim rynku wentylatorów przemysłowych (chłodniowych) Ponad 25 lat tworzymy najbardziej precyzyjne rozwiązania mechaniczne dla potentatów przemysłowych całego świata. Nasze produkty spotkać można od rosyjskiej tajgi po sumatrzańską dżunglę. Dzięki nowoczesnemu laboratorium badawczemu i kolektywowi inżynierów stworzyliśmy najcichszy wirnik wentylatora osiowego na rynku. 

W kompleksie produkcyjno-biurowym w Imielinie sukces firmy współtworzy zespół ponad 70 pracowników. Wraz z dynamicznym rozwojem naszego biznesu poszukujemy osób, które oczekują wyzwania w międzynarodowym środowisku. Pytania odnośnie rekrutacji prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Tworzymy atmosferę, w której każdy pracownik czuje się dobrze.

Wymagamy, jednocześnie wspierając i motywując do działania. Zderzenie charakterów i różnych punktów widzenia wykorzystujemy do tworzenia innowacyjnych projektów zamiast konfliktów. Praca zespołowa i swobodna wymiana poglądów jest zapisana w naszym kodzie DNA. 

Otwartość na wyzwania.

Pozycję lidera rynku wypracowuje się wdrażaniem innowacji i aktywnym badaniu potrzeb Klientów. Wszelkie innowacje, które wprowadziliśmy wymagały odwagi, oraz zespołu gotowego podjąć wyzwanie. Uważamy, że naszym największym atutem są ludzie otwarci na nowe rozwiązania, którzy potrafią podważyć status Quo. 

Aktywny onboarding.

Zdajemy sobie sprawę, że know how rynku wentylatorów przemysłowych jest zarezerwowany dla wąskiej grupy ludzi, dlatego niezwykle istotne dla nas i przyszłych pracowników jest solidny onboarding. Gwarantujemy, że zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w naszej firmie zapewni solidne wdrożenie i niezbędne materiały szkoleniowe.

Nasze wartości

Klient – do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie z empatią i szacunkiem. Od ponad 25 lat aktywnie słuchamy potrzeb naszych Klientów i proponujemy rozwiązania zaprojektowane wg najtrudniejszych wymagań.  

Pracownik – ze wszystkich sukcesów najbardziej cenimy sukcesy naszych pracowników. Niezależnie od stanowiska czy stażu pracy każdego traktujemy sprawiedliwie i z szacunkiem. 

Kreatywność, otwartość i transfer wiedzy – Wspieramy każdą inicjatywę naszego pracownika. Dzięki nim ciągle się rozwijamy i wdrażamy nowe rozwiązania. Kultura otwartości na nowe sprawia, że każdy członek zespołu dzieli się nawet najbardziej ekstrawaganckimi pomysłami na rozwiązanie problemu. 

Podejście projektowe – W naszej firmie pracujemy projektowo. Każdy pracownik ma jasno określony cel i feedback od swojego przełożonego. Dysponujemy autorskimi, nowoczesnymi, rozwiązaniami do zwinnego zarządzania projektami. Wypracowaliśmy model komunikacji, który opiera się na otwartości, szczerości i szacunku. 

Work Life Balance i CSR

W XXI wieku, momencie gdy najcenniejszym zasobem jakim mamy jest czas, kluczowa jest koncepcja zarządzania nim. Metodą, którą stosujemy jest work life balance. Zależy nam aby pracownik miał czas na pracę oraz życie prywatne. Jesteśmy elastyczni w kwestii czasu pracy i świetnie odnajdujemy się w pracy zdalnej. Oferujemy także m.in. dopłaty do wypoczynku, wyprawki szkolne czy bony świąteczne. 

CSR – Jako jeden z większych pracodawców w mieście Imielin, zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka ciąży na nas wobec lokalnej społeczności. Dbamy o dobre stosunki z miastem i niezwykle chętnie zatrudniamy lokalnie. Od początku istnienia firmy zależy nam na zrównoważonym rozwoju tak aby trwać przez kolejne pokolenia i zatrudniać kolejne generacje pracowników. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)