Dane kontaktowe

Welcome Airport Services Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.welcome-as.pl/pl

Kim jesteśmy

WELCOME Airport Services Sp. z o.o. jest największym pod względem liczby obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Firma świadczy usługi obsługi naziemnej samolotów i pasażerów kilkudziesięciu liniom lotniczym z całego świata. Dbamy o to, co dzieje się "na ziemi", aby pasażerowie mogli bezpiecznie i komfortowo podróżować, a nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Kieruje nami zasada "The first class handling" i zgodnie z nią każdego dnia pracujemy na to, aby świadczyć najlepsze usługi handlingowe w siedmiu oddziałach na terenie Polski.

o nas w liczbach

NASZE STANOWISKA PRACY

Specjalista ds. Koordynacji Operacji
Zajmujemy się koordynacją wszystkich działań przy obsłudze rejsu. Przygotowujemy instrukcję załadunku samolotu, oraz arkusz wyważenia samolotu.  Współpracujemy ze służbami w celu zapewnienia kompleksowej obsługi.

Agent ds. Obsługi Pasażerów
Zajmujemy się przeprowadzaniem kompleksowej odprawy biletowo-bagażowej, obsługą pasażerów, i ich bagażu oraz udzielaniem informacji.

Agent informacji Lotniskowej
Do naszych obowiązków należy udzielanie pasażerom wszelkich  informacji bezpośrednio na terenie terminala jak i telefonicznie (call center).  

Agent Reklamacji Bagażowych
Zajmujemy się obsługą pasażera, któremu w podróży zagubił się bagaż. Udzielamy informacji na temat zagubionego bagażu zainteresowanemu pasażerowi osobiście bądź telefonicznie. Kontaktujemy się z innymi lotniskami w celu odnalezienia zagubionego bagażu.

Kasjer Biletowy
Nasza praca polega na rezerwacji i sprzedaży biletów zgodnie ze standardami przewoźników lotniczych. Pobieraniu dodatkowych opłat w imieniu przewoźników oraz bieżącą obsługą pasażera.

Kierowca Autobusu
Zajmujemy się przewozem pasażerów i załóg samolotów na płycie lotniska, oraz obsługą specjalistycznego sprzętu lotniskowego.

Agent ds. Obsługi Pasażerskiej PRM
Nasza praca polega na udzielaniu informacji i asystowaniu pasażerom z niepełnosprawnością od punktu zgłoszenia na lotnisku, poprzez procedury odprawy i kontroli bezpieczeństwa, aż do zajęcia miejsca w samolocie.

Pracownik Sortowni
Zajmujemy się obsługą specjalistycznego sprzętu lotniskowego, załadunkiem, rozładunkiem i sortowaniem bagażu.

Pracownik Obsługi Płytowej
Do naszych zadań należy obsługa samolotu na płycie lotniska, załadunek i rozładunek bagażu, poczty i cargo, operowanie sprzętem lotniskowym oraz holowanie, wypychanie i odladzanie samolotu.

Mechanik / Młodszy Specjalista ds. Technicznych
Zajmujemy się remontami i naprawami, dbaniem o obsługę i przeglądy okresowe, utrzymaniem sprzętu lotniskowego w kondycji użytkowej oraz zaopatrzeniem w części zamienne.

Magazynier
Do naszych zadań należy przyjmowanie i rozmieszczanie towarów, przygotowywanie towarów do wysyłki, sprawdzaniu zgodności dostaw i weryfikacji dokumentów oraz dostawa towaru we wskazane lokalizacje na terenie lotniska.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)