Dane kontaktowe

WELCOME Airport Services Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa
mazowieckie, Polska
office@welcome-as.pl

www.welcome-as.pl/pl

Kim jesteśmy?

WELCOME Airport Services Sp. z o.o. jest największym pod względem liczby obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Firma obsługuje ponad kilkadziesiąt linii lotniczych z całego świata. Dbamy o to, co dzieje się "na ziemi", aby pasażerowie mogli bezpiecznie i komfortowo podróżować, a nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Kieruje nami zasada "the first class handling" i zgodnie z nią każdego dnia pracujemy na to, aby świadczyć najlepsze usługi handlingowe na 7 lotniskach w Polsce.

Nasze wartości

BEZPIECZEŃSTWO
Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie i stale szkolimy nasz personel, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa operacji lotniczych. Dzięki temu dajemy naszym partnerom cenne poczucie bezpieczeństwa.

PROFESJONALIZM
Nasze doświadczenie i znajomość realiów ułatwia nam rozwiązywanie problemów. W każdym obszarze współpracy stosujemy zasady fair play i szacunku do naszych partnerów biznesowych.

PASJA
Kochamy to, co robimy! Z radością i żądzą sukcesu witamy każde wyzwanie zawodowe. Nie opuszcza nas entuzjazm do pracy i pozytywne nastawienie.

o nas w liczbach

Gdzie możesz pracować?

Obsługa pasażerów
Zajmujemy się kompleksową odprawą biletowo-bagażową pasażerów.

Reklamacje bagażowe
Pomagamy pasażerom, których bagaż został zagubiony lub uszkodzony.

Obsługa pasażerów z niepełnosprawnością
Asystujemy pasażerom o ograniczonej mobilności od punktu zgłoszenia pasażera, poprzez procedury odprawy i kontroli bezpieczeństwa oraz w drodze do samolotu.

Informacja lotniskowa
Udzielamy informacji bezpośredniej (na terenie lotniska) i telefonicznej (call center).

Kasy biletowe
Sprzedajemy bilety lotnicze oraz dokonujemy zmian rezerwacji.

Sortownia bagażu
Dbamy o to, aby każda walizka trafiła do właściwego samolotu.

Obsługa samolotów na płycie lotniska
Obsługujemy samoloty po ich wylądowaniu, aż do momentu startu m.in. wypychamy, holujemy i odladzamy. Zajmujemy się również załadunkiem i rozładunkiem bagażu. Nasi kierowcy autobusów przewożą pasażerów i załogi.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)