Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Weegree

Krakowska 26
45-018 Opole
opolskie, Polska
Telefon: 77 543 18 51
[email protected]

www.weegree.com

NIP: 7543107303

Oferty pracy na terenie Polski, Belgii, Holandii, Francji i Niemiec.

To my tworzymy Weegree

Witaj, cieszymy się, że tu jesteś! Na dobry początek, zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem naszych celów i wartości. Weegree to firma, dla której bardzo ważne jest szczęście, zadowolenie i zaangażowanie pracowników. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które pomagają nam w codziennej pracy.

Posiadamy szereg benefitów i udogodnień dla zatrudnionych przez nas osób, troszcząc się o nich rozwój, dobre samopoczucie i zdrowie. Wszystko po to, by stworzyć innowacyjne miejsce spełniające oczekiwania wszystkich pracowników. Od lat mamy jasno określoną strategię społecznej odpowiedzialności, która ma swoje odzwierciedlenie na wielu różnorodnych płaszczyznach. Dajemy pracę osobom niepełnosprawnym i starszym. Co więcej, zapewniamy im szereg udogodnień, które ułatwiają im wykonywanie codziennych obowiązków. Jesteśmy firmą, dla której najważniejszą wartością są ludzie, którzy ją tworzą.

Nasz zespół składa się ze specjalistów w swoich dziedzinach. Stawiamy nie tylko na rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia i konferencje, ale dbamy także o to, żeby się dobrze czuli w miejscu pracy. Właśnie dlatego oferujemy szeroki wachlarz benefitów, który wyróżnia się na tle innych pracodawców. Oprócz już często spotykanych ubezpieczeń zdrowotnych czy karty multisport, mamy też takie dodatki jak: dofinansowanie do obiadów, siłownię w biurze, masażystę, dom w Karpaczu (do którego nasi pracownicy mogą za darmo wyjechać, żeby odpocząć) czy dofinansowanie do dojazdów do pracy rowerem (oraz na zakup nowego).

Nasz przyjaciel robot

Naszym wyróżnikiem jest innowacyjne podejście do biznesu, które doprowadziło do powstania projektu Weegree One. Skupia się on na innowacyjności w pełnym tego słowa znaczeniu. Stawia na nowoczesne rozwiązania przyszłościowe, jakimi są roboty humanoidalne. W naszym portfolio znajduje się już 5 takich urządzeń: Pepper, Nao, Sanbot, YuMi, Amy. Każdy z nich ma stworzone przez nas dedykowane oprogramowanie.

Automatyzacja procesów to przyszłość, dlatego nie tylko dzięki robotom jesteśmy postrzegani jako firma innowacyjna. Stworzyliśmy Employsystem, narzędzie ATS wspierające procesy HR, które stale rozwijamy. Narzędzie służy między innymi do bardzo szybkiego publikowania ofert pracy na wielu różnych portalach, zbierania i segmentowania zdobytych CV, komunikacji z kandydatem w trakcie trwania całego procesu. Co więcej, nasi pracownicy mogą sprawdzić szczegółowe dane dotyczące swoich pensji brutto i netto, składek emerytalnych, zdrowotnych i odprowadzanych podatków.

Poznajmy się

Weegree to firma, w której pracują pełni zaangażowania ludzie otwarci na wyzwania. Skontaktuj się z nami, jeśli podzielasz nasze przekonania i pasje, a w swojej pracy stawiasz na jakość.
Decydując się na współpracę z nami, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (36)