Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o.

Prosta 51
00-838 Warszawa
mazowieckie, Polska

careers.webfleet.com

NIP: 5262510035

Jesteśmy Webfleet Solutions, jednym z wiodących światowych dostawców rozwiązań telema­tycznych, zajmującym się zarzą­dzaniem flotą, telematyką pojazdów i usług "connected car". Nasza cyfrowa platforma WEBFLEET wykorzy­stywana jest przez każdej wielkości przed­się­biorstwa, w celu zwiększenia efektyw­ności wykorzy­sty­wanych pojazdów, obniżenia kosztów eksplo­ata­cyjnych, bieżącego wsparcia kierowców oraz zwiększenia wydajności pracy. #wearewebfleetsolutions

W Webfleet Solutions, dbamy o atmosferę podsyczającą kreatywność i autonomię, dlatego zachęcamy naszych pracowników do wykraczania poza swoje role i codzienne obowiązki pracownicze i brali udział w projektach lub inicjatywach, które pozwolą na dalszy rozwój ich umiejętności i zachęci do podważenia ich dotychczasowego sposobu działania i myślenia.  

Mając ponad 750 pracowników w 16 lokalizacjach, kluczowe jest dla nas dbanie o poziom zaznajomienia pomiędzy naszymy pracownikamu jak i powiązane z nim poczucie przynależności. Dlatego, jak tylko jest to możliwe, organizujemy dla pracowników spotkania i eventy.

Webfleet Solutions w skrócie:

Co nowego: