Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

WEBCON Sp. z o.o.

ul. Józefa Babińskiego 69
30-393 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 443 13 90
[email protected]

www.webcon.com/pl

NIP: 6762414097

O NAS

Jesteśmy polską firmą, która od ponad 15 lat pomaga swoim klientom we wdrażaniu cyfrowej transformacji. Naszą siłą jest nasz zespół, który tworzy ponad 100 zaangażowanych i ambitnych profesjonalistów. To właśnie dzięki naszej pasji, kreatywności i gotowości do podejmowania nowych wyzwań staliśmy się wiodącym dostawcą platformy do elektronicznego obiegu dokumentów, digitalizacji i zarządzania procesami biznesowymi.

Jesteśmy dumni z tworzenia polskiej marki, której zaufały największe międzynarodowe i polskie organizacje, takie jak Siemens Finance, Link4, Societe Generale, Tauron, LPP, 4F, Warbud, Nowy Styl, CEDC, PKP Energetyka, InterSport czy PZPN.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

WEBCON to przede wszystkim ludzie. Choć liczba naszych pracowników stale rośnie, to niezmiennie dbamy o rodzinną atmosferę w firmie, aby każdy czuł się częścią zespołu. Wspólnie rozwijamy wiodącą na rynku platformę low-code WEBCON BPS do digitalizacji, automatyzacji i zarządzania procesami biznesowymi – a każdy głos ma znaczenie.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w firmie, która od wielu lat z sukcesem działa zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku, możliwość rozwoju oraz atrakcyjny pakiet benefitów.

CO OFERUJEMY?

Dołączając do WEBCON stajesz się częścią zespołu tworzącego wiodący na rynku produkt i zyskujesz szansę pracowania z liderami z wielu branż. Nie zaznasz jednak u nas korporacyjnego zadęcia - jesteśmy elastyczni, kreatywni i dbamy o rozwój naszych pracowników, którzy na co dzień tworzą DNA WEBCON.

Nie żyjemy też tylko pracą – wspólnie uczestniczymy w różnych inicjatywach, takich jak Poland Business Run czy Biznes Liga, organizujemy wyjazdy integracyjne oraz wyjścia działowe, a nawet grywamy wieczorami w planszówki!

Brzmi dobrze? Zaaplikuj i dołącz do nas!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)