Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

WDB S.A.

ul. Fiołkowa 3
52-200 Wysoka
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 341 87 57
[email protected]

www.wdbsa.pl

NIP: 8971734766

GRUPA WDB

Jesteśmy Brokerską Grupą Ubezpieczeniową, która łączy w sobie kompetencje, doświadczenia i potencjał trzech uznanych kancelarii brokerskich. W 2020 roku dołączyliśmy do międzynarodowej PIB Group z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Od niemal dwóch dekad minimalizujemy ryzyka towarzyszące działalności naszych klientów. Jako jeden z największych polskich brokerów optymalizujemy ochronę, opierając się na czterech kluczowych filarach:

Zespół - zbudowany z wyjątkowych ludzi, najwyższej klasy specjalistów w zakresie zarządzania ochroną ubezpieczeniową;

Doświadczenie - zdobywane latami rzetelnej pracy, wypełnionej pasją i zaangażowaniem;

Skuteczność - wynikająca z wieloletniej współpracy zarówno z klientami, jak i z towarzystwami ubezpieczeniowymi;

Innowacje - wpisane w DNA naszej działalności. Najpierw wzbudzały zdziwienie, potem podziw, a dzisiaj wyznaczają kierunek w branży ubezpieczeniowej.

Zostaliśmy wyróżnieni w zestawieniach Gazety Finansowej jako Broker Ubezpieczeniowy 2020 oraz Najlepszy Pracodawca 2021.

KLUCZOWE KOMPETENCJE

Jesteśmy brokerem uniwersalnym. Pracujemy z różnymi ryzykami i w pełnym zakresie.

Łącznie w obsłudze posiadamy ponad 7 tys. klientów, którzy są aktywni m.in. w sektorach: produkcja, usługi, transport, edukacja, użyteczność publiczna, administracja rządowa, ekologia. W grupowych programach ochrony życia, zdrowia oraz NNW obsługujemy ponad 300 tys. osób.

Od początku działalności stawiamy na innowacje oraz technologiczne partnerstwa, które pozwalają nam budować nowe standardy w ochronie ubezpieczeniowej naszych klientów. Uczestniczymy w projektach startupowych i działaniach B+R.

W codziennej pracy łączymy kompetencje ubezpieczeniowe z wiedzą oraz umiejętnościami z zakresu m.in. prawa, finansów, marketingu, IT, zarządzania.

DLACZEGO WARTO

Przede wszystkim tworzymy zespół otwartych i zaangażowanych osób, którego siłą jest indywidualność każdego z nas. Działamy w stabilnej branży i w oparciu o zróżnicowany portfel klientów, co gwarantuje ciągłość i bezpieczeństwo zatrudnienia.

Należymy do brytyjskiej PIB Group, dzięki czemu tworzymy przestrzeń do międzynarodowej kariery i wymiany doświadczeń w ramach dużej grupy specjalistów z całej Europy.

Wspieramy rozwój współpracowników i dbamy o to, aby zarówno warunki, jak i narzędzia pracy inspirowały do wzrostu. Wiemy, czym są atrakcyjne wynagrodzenie i motywujące premie.

Realizujemy różne aktywności CSR, dzięki czemu każdy ma szansę zaangażować się w społecznie istotne inicjatywy. Nasza miłość do innowacji daje szansę uczestniczenia w projektach przełomowych dla branży.

FILM

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)