Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Wavin Polska

ul. Dobieżyńska 43
64-320 Buk k/Poznania
wielkopolskie, Polska

www.wavin.com

NIP: 7880008752

Wavin to innowacyjny dostawca rozwiązań dla sektora budowlanego i infrastrukturalnego. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu możemy podejmować globalne wyzwania dotyczące zaopatrzenia w wodę, poprawy warunków sanitarnych, miast odpornych na zmiany klimatyczne oraz wydajniejszych budynków.

W Wavin skupiamy się na wprowadzaniu pozytywnych zmian na świecie, a naszą pasją jest budowanie zdrowego, zrównoważonego środowiska. Angażujemy się i współpracujemy z liderami miast, inżynierami, planistami i instalatorami, aby miasta były przyszłościowe, a budynki komfortowe i energooszczędne.

Wszyscy jesteśmy zaangażowani w tworzenie bezpiecznego środowiska pracy. Wprowadzamy światowe standardy zarządzania systemem bezpieczeństwa, wspieramy rozwój bezpiecznej kultury pracy oraz promujemy pozytywne podejście do bezpieczeństwa w całej organizacji.

Wymagania Klienta są dla nas motorem w poszukiwaniu efektywnych rozwiązań i optymalnej organizacji pracy. Jesteśmy skoncentrowani na organizacji procesów operacyjnych w duchu ciągłego doskonalenia.

Pracownicy operacyjni Wavin Polska każdego dnia angażują się w rozwiązywanie problemów i wprowadzają w życie pomysły eliminujące straty.

A nasi specjaliści ds. Lean i ciągłego doskonalenia prowadzą inicjatywy z zakresu poprawy wydajności procesów i wspierają liderów we wdrażaniu nowych narzędzi.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)