Dane kontaktowe

Warsaw Mathematical Institute

Bitwy Warszawskiej 1920r. 7 B
6 piętro
02-366 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 7010014094

Poznaj nas

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Bunge, światowego lidera w przetwórstwie żywności. Wspieramy firmę w zakresie analizy procesów biznesowych, tworzenia interaktywnych raportów Business Intelligence, a także w rozwijaniu i utrzymaniu kluczowych systemów. Zatrudniamy ponad 60 specjalistów tworzących zespoły bezpośrednio współpracujące z placówkami Bunge na całym świecie.

Priorytety

Najważniejsze są dla nas dobre relacje, dlatego to na co kładziemy nacisk to otwartość i komunikatywność. Cenimy osoby dla których budowanie rozwiązań będących odpowiedzią na konkretne potrzeby biznesowe oraz poszerzanie własnych horyzontów jest priorytetem. Jeśli Ty również cenisz doskonałą atmosferę, pracę zespołową oraz dobrą zabawę, czekamy właśnie na Ciebie.

Technologie w których pracujemy

Na co dzień korzystamy z: SQL (Oracle), Java, Vaadin, Spring Framework, Hibernate, Tableau, iOS, Android, SAS i SAP BW. Integrujemy się z systemami SAP, HANA i wykorzystujemy możliwości TIBCO.

Co wyróżnia naszą firmę?

Cenimy środowisko, w którym szacunek dla współpracowników z różnych regionów świata i ich pomysłów jest naturalnym elementem pracy.

Angażujemy naszych pracowników w tworzenie ich środowiska pracy oraz podejmowanie decyzji z nim związanych.

Naszym atutem jest różnorodność zagadnień, z którymi spotykamy się w codziennej pracy: od raportów opisujących ryzyko kredytowe, globalne wskaźniki (KPI), przez organizację przepływu danych, po rozwój i utrzymanie kluczowych systemów oraz aplikacji (w tym mobilnych) usprawniających procesy planowania, zarządzania i oceny jakości, a także rozwijamy zespół ITFM.

Od 2007 r. realizujemy projekty w Scrumie. Jesteśmy przekonani, że zwinność, dopasowanie do potrzeb użytkowników oraz swoboda działania zespołów to kluczowe składowe sukcesu.

Dodatkowo oferujemy

Przyjazne otoczenie – wysoki standard wyposażenia, dogodną lokalizację (Warszawa Ochota)

Prywatną opiekę medyczną dla pracowników oraz rodziny

Dofinansowanie do karty Multisport

Kawę, duzy wybór herbat oraz świeże owoce raz w tygodniu

Elastyczne godziny pracy

 

Umowa o pracę to preferowana forma współpracy.