Dane kontaktowe

WARSAW MARRIOTT HOTEL

Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 630 63 06
[email protected]

NIP: 5260202140

WELCOME TO MARRIOTT INTERNATIONAL FAMILY

Sieć Marriott International jest największą firmą hotelarską na świecie. Nasza firma szczyci się ponad 7 000 hotelami w 131 krajach, proponując aż 30 marek dopasowanych do oczekiwań naszych Gości. Kierujemy się dewizą "Put People First", co oznacza, że ludzie są dla nas priorytetem i stawiani są zawsze na pierwszym miejscu. Poznaj nas i dołącz do zespołu ludzi z pasją, dla których gościnność jest kluczem do wspólnego sukcesu. 

WARSAW MARRIOTT HOTEL

Warsaw Marriott Hotel mieści się w samym sercu Warszawy. Jesteśmy hotelem należącym do czołowej marki sieci- Marriott Hotels, w ramach której funkcjonuje ponad 500 obiektów na całym świecie. Nasz hotel dumnie wpisał się w panoramę stolicy Polski ponad 30 lat temu, niezmiennie dążąc do zapewnienia najwyższego komfortu podróży naszym Gościom, wynosząc sztukę obsługi na absolutne wyżyny. Jako Pracownik hotelu Marriott będziesz częścią zespołu dotrzymującego obietnic marki wobec naszych Gości oraz Pracowników. 

DOŁĄCZ DO MIĘDZYNARODOWEGO ZESPOŁU

Warsaw Marriott Hotel to miejsce, w którym będziesz miał okazję współpracować w międzynarodowym zespole. Jesteśmy dumni, że nasi Pracownicy są z różnych stron świata, bo wiemy że każdy z nas jest wyjątkowy i każdy wnosi inną perspektywę. Poznaj nieograniczone możliwości nauki, rozwoju, poznawania różnych kultur i światopoglądów. To co nas łączy to zamiłowanie do hotelarstwa, pasja do sprawiania innym radości i chęć ciągłego dążenia do perfekcji.