Dane kontaktowe

Warsaw Home Expo Sp. z o.o.

Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 780 058 077
[email protected]

warsawhome.eu

NIP: 7282825004

Kim jesteśmy

Jesteśmy organizatorem największych międzynarodowych biznesowych targów wnętrz w Europie Środkowo-Wschodniej. Naszą misją jest łączenie producentów mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz z dystrybutorami, projektantami oraz właścicielami przestrzeni komercyjnych. Choć jesteśmy młodą firmą na rynku, rośniemy niezwykle dynamicznie. Na przestrzeni trzech lat zorganizowaliśmy cztery edycje wydarzenia. Ostatnia przyciągnęła rekordowe 75 000 gości, z czego – zgodnie z ideą targów – większość stanowili klienci biznesowi. 

Piszą o nas: 
„Największe i najbardziej prestiżowe polskie targi wyposażenia mieszkań”
Polityka

„Targi Warsaw Home (…) mają aspiracje, by stać się jedną z biznesowych wizytówek Warszawy – imprezą, która nie tylko napędza rozwój gospodarczy stolicy i krajowej branży wyposażenia wnętrz, ale także stymuluje życie kulturalne miasta oraz promuje je wśród swoich polskich i zagranicznych gości”
Forbes

„Świetne wzornictwo, najlepsi polscy i zagraniczni projektanci, mnóstwo nowości” 
Elle Decoration

IDEA

Twórcą i dyrektorem targów jest Kasia Ptak, która założyła Warsaw Home EXPO Sp. z o.o. – spółkę należącą do Grupy Ptak.  
 
Kasia Ptak
Pomysłodawczyni i CEO targów WARSAW HOME:
„Do stworzenia Warsaw Home zainspirowała mnie siła polskiego meblarstwa i skala jego eksportu. Już pierwsza edycji pokazała, że brakowało w Polsce tego typu wydarzenia. Chciałabym, aby Warsaw Home było wymieniane jednym tchem obok takich targów, jak te organizowane w Mediolanie czy Paryżu. Celem naszego wydarzenia jest stworzenie miejsca, które będzie platformą biznesową do zawierania międzynarodowych kontraktacji, ale też miejscem spotkań wszystkich pasjonatów dobrego designu. Mając na uwadze komfort zarówno naszych wystawców, jak i odwiedzających, stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego chcemy zgromadzić u nas najlepsze światowe marki – niezależnie od tego z jakiego kraju pochodzą.”

WARSAW HOME REKRUTACJA

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Załoga Warsaw Home to przede wszystkim ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą największe wydarzenie w tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Innowacyjność, dynamika, wyzwania to nasza codzienność. Tworzymy własną jakość i współpracujemy z najlepszymi na rynku. Stawiamy na rozwój, szukamy kreatywnych młodych talentów, dzięki którym powstaną nowe strategie, rozwiązania. Dołączając do nas, otrzymasz: 

  • możliwość poznania charakterystyki branży targowej, 
  • udział w najlepszych światowych imprezach targowych związanych z designem i wyposażeniem wnętrz, 
  • stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym, 
  • dynamiczną i ciekawą pracę, pełną ambitnych projektów,
  • darmową naukę języka angielskiego, 
  • możliwość szkoleń i kursów,
  • życzliwość, wyrozumiałość oraz przyjazną atmosferę w zespole.