Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Warbud S.A.

Domaniewska 32
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.warbud.pl

NIP: 5260152146

WARTO BUDOWAĆ I WARTO INWESTOWAĆ – ZWŁASZCZA W POTENCJAŁ MŁODYCH

Kształcąc młodych inżynierów u siebie, mamy szansę nie tylko pozyskać solidnych pracowników dla Warbudu, ale i wpoić im standardy niezbędne przy pracy na budowie, jak choćby kulturę bezpieczeństwa i szacunek do współpracowników. Dlatego też, zgodnie z wewnętrznym regulaminem firmy, studenci i absolwenci uczelni wyższych, którzy zakwalifikują się do Programu Praktyk Warbudu, mogą liczyć na świadczenia pieniężne, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie.

Płatne praktyki zawodowe zwykle trwają dwa lub trzy miesiące i odbywają się na budowie. Rekrutacja zaś trwa cały rok. Pod czujnym okiem doświadczonego inżyniera budowy lub kierownika robót, praktykant uczy się przede wszystkim nadzoru oraz prowadzenia dokumentacji technicznej. Każdy staż kończy się oceną. Studenci, którzy otrzymali najlepsze opinie, mają szansę na adnotację „warto zatrudnić” i propozycję posady.

O TYM JAK PRZEKUĆ WIEDZĘ W PRAKTYKĘ

Jeśli zatem pragniecie skonfrontować swoją wiedzę akademicką z praktyką na budowie, sprawdzić się w „terenie”, poznać zasady pracy w dużym przedsiębiorstwie, zetknąć się z realiami prestiżowych projektów, poczuć tempo i odpowiedzialność za powierzone zadania – nie mogliście lepiej trafić.

ETAP 1 : PRACOWNIA CV

Stwórz życiorys – konkretny i prawdziwy. Przedstaw swoją ścieżkę edukacji i umiejętności. Nie zapomnij o umieszczeniu w dokumencie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

A jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Warbud SA, prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Gotową aplikację wyślij na e-mail: [email protected].
Na zgłoszenia czekamy cały rok!

ETAP 2 : JASKINIA OCZEKIWANIA

Rekrutujemy przez 12 miesięcy w roku, także uzbrój się w cierpliwość, w wolnym tłumaczeniu - poczekaj na kontakt ze strony naszego Działu HR. Po przeanalizowaniu twojego CV, specjaliści zaproszą cię na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której będziemy mieć szansę lepiej cię poznać.

ETAP 3 : PEŁEN ABORDAŻ

Dopełniamy formalności …. i witamy na praktyce w Warbud S.A.

SPOTKAJMY SIĘ NA UCZELNI … LUB NA BUDOWIE

Ambitnym studentom proponujemy doskonalenie wiedzy i umiejętności nie tylko w ramach programów praktyk i stażu. Dzięki wieloletniej współpracy ze środowiskiem akademickim możemy wam zaoferować także interaktywne warsztaty organizowane przez Warbud na najważniejszych uczelniach technicznych w Polsce. Członków kół naukowych zapraszamy na „tour de budowy”, by na własne oczy przekonali się, jak wygląda nowoczesny proces realizacji kontraktów i najnowszej generacji technologie.