Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Warbud S.A.

Domaniewska 32
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.warbud.pl

NIP: 5260152146

Jak wygląda rekrutacja


KARIERA W WARBUDZIE, CZYLI KOGO SZUKAMY

Nasza firma to otwarta przestrzeń dla specjalistów branż inżynieryjnych i nie tylko. Swoje miejsce znajdą tu pasjonaci techniki, nowoczesnych technologii, finansów, ale i ludzie sektora wsparcia inwestycji. Cenimy sobie profesjonalizm, ambicję i chęć rozwoju. Poszukujemy ludzi, którym wyzwania wyznaczają kierunek codziennej pracy, gotowych na zmiany, kreatywnie podchodzących do zagadnień problematycznych. Ofertę zatrudnienia kierujemy do doświadczonych specjalistów, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności, z pasją realizując prestiżowe projekty.


ODPOWIEDZ NA KONKRETNE OGŁOSZENIE

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy. Jeśli zdecydujesz się aplikować, nie zapomnij o umieszczeniu w swoim CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

A jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Warbud SA, prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych".

ZAINICJUJ KONTAKT  - APLIKACJA SPONTANICZNA

Jeśli jesteś zainteresowany pracą Warbud S.A., nie czekaj aż pojawi się w sieci oferta pracy, stworzona na miarę twoich potrzeb. Zarejestruj się w bazie kandydatów za pomocą formularza aplikacyjnego, dostępnego na stronie Warbud.pl/Kariera.