Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Warbud S.A.

Domaniewska 32
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.warbud.pl

NIP: 5260152146

Od 25 lat fascynuje nas budowanie

WARBUD S.A. - JEDEN ORGANIZM

Zaczynaliśmy w 1989 roku od zaledwie 10 pracowników. Dziś Warbud S.A. zatrudnia 1300 osób na budowach i w swoich biurach - w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie i Rzeszowie. Posiadamy własne Biura Projektowe specjalizujące się w konstrukcjach, geotechnice i fundamentowaniu, profesjonalne dyrekcje: Fundamentowania, Budownictwa Specjalistycznego oraz Medycznego, a także Zakłady Sprzętu i Sił Własnych. W naszych strukturach funkcjonuje również spółka produkcyjna Warbud Beton. Jesteśmy spółką akcyjną z większościowym udziałem francuskiego potentata budowlanego -  VINCI Construction International Network.

KUNSZT REALIZACJI

KUNSZT REALIZACJI

Warbud S.A. jest laureatem licznych nagród i wyróżnień zarówno branżowych, jak i biznesowych. W relacjach pracowniczych, inwestorskich i wykonawczych zawsze kierujemy się profesjonalizmem i etyką. Dzięki konsekwencji i zaangażowaniu możemy poszczycić się m.in. pięciokrotnym tytułem „Solidny Pracodawca Roku” (2018 - 2014) i tytułem „Firma Dobrze Widziana” (2017), statuetką „Perły Jakości” (2016) oraz bliskimi naszemu inżynieryjnemu sercu nagrodami „Budowa Roku” przyznanymi przez PZITB za realizację m.in. Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu, Szpitala Pediatrycznego WUM, Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego WUM, Uzdrowiska - Konstancin czy też Parku Wodnego w Koszalinie.

Uhonorowały nas także kapituły konkursów architektonicznych, m.in. Nagrodą Roku SARP (2015) za najlepszy obiekt architektoniczny - Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach oraz nagrodą Miesa van der Rohe (2015) za Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, okrzykniętą najlepszym obiektem architektonicznym Europy.

POROZUMIENIE DLA BEZPIECZEŃSTWA W BUDOWNICTWIE

Bezpieczeństwo stawiamy na równi z celami biznesowymi, a restrykcyjny kodeks BHP obowiązuje zarówno pracowników Warbudu, jak i wszystkich podwykonawców. Swoim pracownikom zapewniamy środki ochrony i sprzęt na najwyższym światowym poziomie. Posiadamy wdrożony system zarządzania PN-EN 18001. Wielokrotnie zwyciężaliśmy w konkursach „Bezpieczna Budowa” oraz „Buduj Bezpiecznie”.

Cel firmy to ZERO WYPADKÓW. Realizujemy go nie tylko w ramach wewnętrznej polityki bezpieczeństwa, a także wspólnie z dwunastoma największymi firmami budowlanymi w Polsce, tworząc Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, któremu Warbud przewodniczył w okresie 03/2016 – 03/2018. Ideą Porozumienia jest poprawa bezpieczeństwa na budowach i ograniczenie liczby wypadków, szczególnie tych śmiertelnych. Jednym ze sztandarowych działań PBB jest Tydzień Bezpieczeństwa – największa, wspólna inicjatywa BHP na polskim rynku, w której corocznie udział bierze ponad 30 tys. pracowników.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)