Dane kontaktowe

Warbud S.A.

Domaniewska 32
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.warbud.pl

NIP: 5260152146

Od 25 lat fascynuje nas budowanie

Warbud S.A. to koncern, będący jednym z największych generalnych wykonawców w Polsce, a zarazem firma o silnej pozycji na krajowym rynku budowlanym. W ciągu 25 lat istnienia, zrealizowaliśmy blisko 500 kontraktów ze wszystkich sektorów budownictwa - od obiektów kubaturowych, takich jak galerie handlowe, biurowce, osiedla i apartamentowce, poprzez obiekty inżynierii lądowej - stacje metra, drogi, mosty, po szpitale, inwestycje kulturalne, parki naukowo-technologiczne, aż po projekty z zakresu ochrony środowiska i elektrownie. Jesteśmy pasjonatami inżynierii i specjalistycznych robót budowlanych, skomplikowane konstrukcje to nasza codzienność.

WARBUD S.A. - JEDEN ORGANIZM

Zaczynaliśmy w 1989 roku od zaledwie 10 pracowników. Dziś Warbud S.A. zatrudnia 1000 osób na budowach i w swoich biurach - w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Lublinie. Posiadamy własne Biura Projektowe specjalizujące się w konstrukcjach, geotechnice i fundamentowaniu, profesjonalne dyrekcje: Fundamentowania, Budownictwa Specjalistycznego oraz Medycznego, a także Zakłady Sprzętu i Sił Własnych. W naszych strukturach funkcjonuje również spółka produkcyjna Warbud Beton. Jesteśmy spółką akcyjną z większościowym udziałem francuskiego potentata budowlanego -  VINCI Construction, Grupa VINCI.

KUNSZT REALIZACJI

Warbud S.A. jest laureatem licznych nagród i wyróżnień zarówno branżowych, jak i biznesowych. W relacjach pracowniczych, inwestorskich i wykonawczych zawsze kierujemy się profesjonalizmem i etyką. Dzięki konsekwencji i zaangażowaniu możemy poszczycić się m.in. trzykrotnym tytułem „Solidny Pracodawca Roku” (2016, 2015, 2014), statuetką „Perły Jakości” (2016) oraz bliskimi naszemu inżynieryjnemu sercu nagrodami „Budowa Roku” przyznanymi przez PZITB za realizację m.in. Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu, Szpitala Pediatrycznego WUM, Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego WUM, Uzdrowiska - Konstancin czy też Parku Wodnego w Koszalinie.

Uhonorowały nas także kapituły konkursów architektonicznych, m.in. Nagrodą Roku SARP (2015) za najlepszy obiekt architektoniczny - Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach oraz nagrodą Miesa van der Rohe (2015) za Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, okrzykniętą najlepszym obiektem architektonicznym Europy.

POROZUMIENIE DLA BEZPIECZEŃSTWA W BUDOWNICTWIE

Bezpieczeństwo stawiamy na równi z celami biznesowymi. Od początku istnienia nie mieliśmy wypadku śmiertelnego w siłach własnych. Od lat konsekwentnie podnosimy bezpieczeństwo, a restrykcyjny kodeks BHP obowiązuje zarówno pracowników Warbudu, jak i wszystkich podwykonawców. Swoim pracownikom zapewniamy środki ochrony i sprzęt na najwyższym światowym poziomie. Posiadamy wdrożony system zarządzania PN-EN 18001 i wielokrotnie zwyciężaliśmy w konkursach „Bezpieczna Budowa” oraz „Buduj Bezpiecznie”.

Cel firmy to ZERO WYPADKÓW. Realizujemy go nie tylko w ramach wewnętrznej polityki bezpieczeństwa, a także wspólnie z dwunastoma największymi firmami budowlanymi w Polsce, tworząc Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, któremu Warbud przewodniczy od 2016 roku. Ideą Porozumienia jest poprawa bezpieczeństwa na budowach i ograniczenie liczby wypadków, szczególnie tych śmiertelnych. Jednym ze sztandarowych działań PBB jest Tydzień Bezpieczeństwa – największa, wspólna inicjatywa BHP na polskim rynku, w której bierze udział ponad 30 tys. pracowników.

Ostatnie wpisy dla Warbud S. A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)