Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Wamtechnik Sp. z o.o.

Al. Wilanowska 7 lok. 3
02-765 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.wamtechnik.pl

NIP: 5220104603

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy każdego dnia dążą do realizacji swoich planów i ambicji nie tylko tych zawodowych ale i prywatnych. Zależy nam na rozwoju umiejętności, kompetencji i zdobywaniu doświadczenia dlatego staramy się dostarczać właściwe , nowoczesne narzędzia oraz uczestniczyć w innowacyjnych projektach. Jednocześnie zależy nam utrzymaniu work – life balance i wspierającej kulturze organizacyjnej.

Co robimy?

Technologicznie mamy niemalże 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji dedykowanych baterii!

Jesteśmy jednym z czołowych i największych assemblerów baterii na rynku europejskim i specjalistą w zakresie baterii litowych!

Zaufało nam ponad 5000 klientów. W tym największe światowe koncerny. Wyprodukowane przez nas baterie znajdziesz w elektrycznych motocyklach enduro FreeRide austriackiego producenta KTM, protezie kolana Ossura, w urządzeniu do automatycznej resuscytacji i wielu innych.

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które chcę się rozwijać i wzbogacać swoje doświadczenie. Osób, które potrafią zarządzać sobą i projektem w czasie. Nie boją się wyzwań ale potrafią pracować również w  określonym środowisku i opisanych strukturach.  Dla których szacunek i współpraca to podstawa dobrego zespołu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)