Dane kontaktowe

WALTER GROUP

IZ NOE-Sued, Straße 14, Objekt 15
2355 Wiener Neudorf
AT, Austria
Telefon: +43 2236 606 2900
Fax: +43 2236 606 33
[email protected]

NIP: ATU19208701

Dodatkowe lokalizacje:

Filia Kufstein/Tyrol

Zellerstraße 1
6330 Tirol
AT, Austria

Shuttle Service

Pracownicy firmy mogą bezpłatnie korzystać z wygodnego serwisu przewozowego. W kilku łatwo dostępnych punktach komunikacyjnych w Wiedniu podstawiane są rano autobusy, które dowożą pracowników pod drzwi naszej firmy w Wiener Neudorf. Podobnie jest po pracy. Autokary odjeżdżają do stronę miasta w kilkuminastominutowych odstępach. Pracownicy firmy korzystają z przewozu bez dodatkowych opłat.

Dofinansowanie do lunchu / Coś dla ciała

Wszyscy pracownicy zatrudnieni w głównej siedzibie firmy w Wiener Neudorf maja do dyspozycji firmową kantynę. Lunch jest współfinansowany przez pracodawcę i jest oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie. Pracownicy w Kufstein otrzymują bony obiadowe, które mogą realizować w wybranych okolicznych restauracjach.

Championat

Wszystkie działy uczestniczą w corocznym championacie. Pracownicy teamów, które osiągnęły najlepsze wyniki mogą liczyć na atrakcyjne nagrody w postaci bonów turystycznych oraz dodatkowych dni urlopu.

Pub / Coś dla ducha

Po pracy nasi pracownicy mogę zrelaksować się w firmowym pubie. W gronie przyjaciół, kolegów i koleżanek z działu można obejrzeć wspólnie mecz, uczcić ważny jubileusz lub po prostu porozmawiać. Zaś w przerwie obiadowej można delektować się dobra kawa i ciastkiem.

IMPREZY I EVENTY - SPORT, ZDROWIE I ROZRYWKA

W naszej firmie wiele się dzieje. Niektóre eventy już na stale wpisały się do kalendarza. Letni piknik dla pracowników i ich rodzin, mistrzostwa piłki nożnej i siatkówki plażowej, turniej tenisa ziemnego, Business Run, czy najbardziej oczekiwana impreza w roku będąca zarazem podsumowaniem rocznych osiągnieć – uroczysta kolacja i bal Bożonarodzeniowy.

Dla młodych rodziców

Na terenie strefy przemysłowej w Wiener Neudorf, w bliskiej odległości od biura, funkcjonuje przedszkole i żłobek. Korzystna lokalizacja jest idealnym rozwiązaniem dla młodych rodziców, którzy mogą pracować w poczuciu, ze ich dzieci są w dobrych rękach.