Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413
80-236 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 300 16 76
[email protected]

karierawakacje.pl

POZNAJ NAS

Pod marką Wakacje.pl tworzymy największy portal turystyczny w Polsce i sieć ponad 300 salonów sprzedaży na terenie całego kraju. Silna marka o ogólnopolskim zasięgu potrzebuje dużego zespołu specjalistów, dlatego w naszej centrali w Gdańsku zatrudniamy 320 pracowników, ekspertów w dziedzinach sprzedaży, e-commerce, technologii czy promocji. To my stoimy za wakacyjnymi podróżami ponad 1 000 000 turystów z całej Polski, ale sami też podróżujemy. Zwiedziliśmy już ponad 20 krajów w ramach szkoleń dla pracowników. Jesteśmy największym pracodawcą branży turystycznej na Pomorzu i liderem branży e-travel w Polsce.

WAKACJE TO CZĘŚĆ NASZEJ PRACY

Nie ma nic gorszego niż nudne szkolenia i nudna praca. W Wakacje.pl łączymy pracę z podróżowaniem, w ten sposób inwestujemy w kompetencje naszych pracowników, którzy jednocześnie realizują swoje pasje i poznają ludzi z branży. Wyjeżdżamy do ciepłych kurortów, na stoki i w rejsy wycieczkowcami. Odwiedziliśmy już ponad 20 krajów, m.in. Grecję, Egipt, Hiszpanię, Turcję, Brazylię, Mauritius, Chiny czy Malediwy. Każdego roku kilkadziesiąt osób ma szansę wyjechać na taki study tour, a urlopu nie ubywa. W naszej kuchni i chillout room można usłyszeć historie naszych pracowników ze wszystkich stron świata. Wkręć się w nasz wakacyjny klimat!

NASZ ZESPÓŁ

Zatrudniamy ekspertów w swoich dziedzinach i osoby, które są na początku swojej kariery zawodowej. 320 osób, które łączy pasja do podróżowania, innowacyjność i otwartość. W jednym miejscu spotykają się eksperci wielu dziedzin, m.in. obsługi klienta, IT, e-commerce, HR, marketingu czy analiz i finansów. Realizujemy projekty w interdyscyplinarnych zespołach, dzięki czemu maksymalnie wykorzystujemy indywidualny potencjał, wiedzę i doświadczenie każdego działu. Nasi pracownicy cenią to, że mają realny wpływ na codzienną pracę i finalny wynik wielu projektów. Jesteśmy nie tylko w Trójmieście! Wspieramy naszych partnerów franczyzowych w zatrudnieniu sprzedawców do obsługi klienta w salonach sprzedaży w kilkudziesięciu miastach w Polsce.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)