Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

WAGO ELWAG Sp. z o.o.

ul. Piękna 58a
50-506 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

praca.wago.pl

NIP: 8961025689

Dołącz do naszego zespołu

Poznaj WAGO

Od prawie 70 lat na światowych rynkach i ponad 25 lat w Polsce produkujemy i dostarczamy klientom nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO. Na świecie tworzy ją 8500 pracowników w 10 zakładach produkcyjnych, a w Polsce to około 1200 osób w 2 lokalizacjach.

W dziedzinie połączeń sprężynowych WAGO jest światowym liderem, ale również inne nasze rozwiązania stały się w międzyczasie standardem przemysłowym. Stale stawiamy sobie nowe wyzwania, szukamy bodźców i wyznaczamy nowe wzorce. Dlatego nazwa WAGO jest synonimem jakości, bezpieczeństwa i innowacji. Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy. My wspieramy ich, inspirując do działania!

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów i  rozwiązań. Wejdź na stronę wago.com

Odkryj możliwości jakie oferuje Ci WAGO

Rozwijaj karierę w nowoczesnej i bazującej na najwyższych standardach jakości oraz zarządzania firmie - dołącz do naszego zespołu.

W WAGO tworzymy atmosferę współpracy i wzajemnego szacunku. Chcemy, aby nasi pracownicy czuli się docenieni, potrzebni i szanowani. „Polityka otwartych drzwi” to nie pusty slogan, ale istotny element naszego działania. Zawsze można porozmawiać z przełożonym, wspólnie rozwiązać problemy czy wprowadzić w życie nowe pomysły. Dążymy do tego, aby każdy pracownik czuł się częścią zespołu WAGO.

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników. Temu służą m.in. wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia pozwalające na zdobycie nowych umiejętności i kompetencji. Nasi pracownicy mogą również uczestniczyć w kursach językowych z najlepszymi lektorami języka angielskiego i niemieckiego.

Praca w WAGO daje możliwość realizacji ambitnych i ciekawych projektów. Stale podejmujemy wyzwania, szukamy innowacyjnych rozwiązań i wyznaczamy nowe standardy. Doceniamy profesjonalizm, zaangażowanie i nieszablonowe podejście do codziennych obowiązków.

Daj się zainspirować możliwościami, jakie daje Ci nasza firma i stań się częścią sukcesu WAGO!

Nasza propozycja dla Ciebie

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA - pracownicy WAGO mogą zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych, przystępując do atrakcyjnych pakietów dodatkowej opieki medycznej, w ramach których szeroki zakres usług zdrowotnych oferuje renomowane centrum medyczne.

UBEZPIECZENIE GRUPOWE - możliwość dołączenia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego oferowanego przez wiodące towarzystwa ubezpieczeniowe sprawia, że pracownicy WAGO zyskują poczucie finansowego bezpieczeństwa w różnych sytuacjach losowych.

KARTA BENEFIT - dzięki programowi Benefit pracownicy WAGO mogą spędzać aktywnie czas wolny z bliskimi, dbając o zdrowie podczas zajęć i treningów w ponad 4000 najlepszych obiektach sportowych na terenie całej Polski.

SZKOLENIA - inspirujemy do podnoszenia kwalifikacji. Nieustannie wspieramy rozwój naszych pracowników, zapewniając szkolenia dopasowane do ich indywidualnych potrzeb tak, aby każdy mógł rozwinąć swój potencjał i poczuł się docenionym.

ZAPLECZE SOCJALNE - zapewniając szeroki wachlarz świadczeń socjalnych, troszczymy się o wysoki standard warunków pracy. Kantyna oferuje zdrowe i dietetyczne obiady w preferencyjnych cenach. Dostępna jest darmowa kawa, herbata i czekolada. Raz w tygodniu pracownicy mają możliwość zjedzenia ekologicznych jabłek od lokalnego sadownika, które kupujemy specjalnie dla naszej załogi. Organizujemy również cykliczne akcje tematyczne dla pracowników z atrakcyjnymi nagrodami.

Aplikuj i dołącz do naszego zespołu

Oferujemy szerokie możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym, od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych inżynierów - specjalistów z zakresu elektryki, energetyki i automatyki, aż po funkcje wspierające biznes: HR, finanse, zakupy, marketing a także IT oraz stanowiska w obszarze sprzedaży. Dowiedz się kogo obecnie poszukujemy i jak się u nas pracuje na stronie praca.wago.pl

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)