Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.

Abpa. A Baraniaka 96/98
61-245 Poznań
wielkopolskie, Polska

wpip.pl

NIP: 7781028504

„WPIP to firma z dużym potencjałem. Daje możliwości rozwoju swoim Pracownikom poprzez udział w szkoleniach, kursach, studiach itp. Jest to dobre miejsce dla ludzi z ambicjami. Jednak nie samą pracą człowiek żyje, więc między projektami jest również czas na integrację zespołów w czasie wspólnych wyjazdów. Warunki pracy są komfortowe (nowoczesny budynek z niezbędnymi narzędziami pracy). Dobrze się tu pracuje!”

Anna Ł. Specjalista ds. Kadr i Płac

 

„Praca w WPIP to marzenie każdego pracownika. Wyjątkowo pozytywnie nastawiony zarząd, który w każdej chwili służy pomocą, dobrym słowem, dba o pracowników, traktuje ich z należytym szacunkiem to wizytówka naszej firmy. Firma WPIP jest firmą rodzinną i taka też panuje tu atmosfera. Powoduje to, że do pracy przychodzimy chętnie i pracujemy efektywniej i wydajnie. Zarząd firmy WPIP jest świadom, że zadowolenie, a co za tym idzie efektywności pracownika oprócz pensji zależą również od innych czynników. Dlatego do dyspozycji pracownika są karty Multisport, prywatna opieka zdrowotna, zajęcia sportowe, programy mobilizujące nas do uprawiania sportu. Pracownicy, którzy dużo czasu spędzają przed komputerem, w pozycji siedzącej mogą liczyć na masaż relaksacyjny wykonywany przez zawodowego masażystę.

Uważam, że mam wspaniałą pracę, która daje mi zadowolenie, w której się spełniam, która daje mi poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, poczucie przynależności.

Przychodząc do pracy każdy chciałby czuć się w niej dobrze. Miła atmosfera, przyjazne otoczenie zadowolony szef, wszystko to składa się na naszą efektywną pracę i nasze poczucie bezpieczeństwa, bo przecież poczucie bezpieczeństwa, stabilizacja zatrudnienia wiąże się też z tym, że chętnie wykonujemy nasze obowiązki. To są cechy, które wyróżniają firmę WPIP na tle innych firm branży budowlanej.”

Szymon P. Specjalista ds. Ofert i Kalkulacji

 

„Bezprecedensowy komfort pracy, jakiego w życiu nie doświadczyłam, bezapelacyjnie przyjazna atmosfera, bezsprzecznie najlepsze poczucie humoru współpracowników, perspektywy rozwoju zawodowego oraz możliwość poszerzania horyzontów myślowych poprzez szkolenia, naukę języków obcych oraz rozmowy z inteligentnymi ludźmi, sprawiają, iż, miejsce pracy W.P.I.P. można bez wątpienia zaliczyć do pretendującego do miana NAJLEPSZEGO PRACODAWCY.”

Natalia R. Specjalista ds. obsługi gwarancyjnej

 

„Wspaniale jest pracować w tak rodzinnej i przyjaznej atmosferze, dodatkowo wśród ludzi niezwykle kompetentnych i partnersko podchodzących do pracy. Wspólne cele i dążenie do ich realizacji nie musi być drogą przez mękę i przykrym obowiązkiem. Idąc z zespołem ramie w ramie można osiągnąć zamierzony efekt, podnieść swoje kompetencje, rozwinąć umiejętności.”

Anna B. Kierownik Projektu

 

„Z czystym sumieniem mogę w pełni polecić W.P.I.P. jako dobrego pracodawcę. W pracy panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, miejsce pracy to nowoczesny i ekskluzywny biurowiec. Należy wspomnieć także o benefitach w postaci premii rocznych, programach motywacyjnych, samochodach służbowych czy usługach masażysty. Firma zapewnia realne szanse awansu i rozwoju zawodowego. Zdecydowanie jest to odpowiednie miejsce dla ambitnych osób, które chcą rozwinąć się zawodowo.”

Michał S. Specjalista ds. Administracji i Zarządzania Nieruchomościami

 

„Jestem dumny z tego, że mogę pracować w prężnie rozwijającej się firmie, stabilnej finansowo, w której partnerskie relacje z pracownikami są jedną z czterech głównych wartości strategii zarządzania w przedsiębiorstwie. W zamian za solidną i często ponadprzeciętną pracę - pracownicy mają zapewnione wysokie standardy płacowe, wsparte pakietami benefitów i premii. W.P.I.P. dba o rozwój pracownika finansując studia, kursy, naukę języków obcych. Dla utrzymania i budowania dobrych relacji w firmie pracodawca organizuje imprezy integracyjne, wyjazdy szkoleniowe i spotkania okolicznościowe.

Na marginesie dodam, że nie znam drugiej firmy, w której to pracodawca płaci dodatkowe bonusy za aktywność fizyczną swoich pracowników (ewentualne kontuzje możemy leczyć w prywatnych placówkach zdrowotnych, bez konieczności rezerwowania wizyty, przed odbytym treningiem).”

Michał N. Dyrektor Finansowy

 

„W.P.I.P. to nie zakład pracy a Zespól profesjonalistów ukierunkowanych na osiąganie wspólnego celu. Atmosfera sprawia, że poranne budziki nie oznaczają "wyjścia do roboty" nawet jak nasłuchasz się dziennie niejednej głupoty. Dobór personelu nie jest przypadkowy a winda w biurze nie oznacza, że klimat jest hotelowy. Prywatna ochrona zdrowia daje poczucie bezpieczeństwa, a liczne benefity nie pozwalają na stagnację i chwile lenistwa. Firma często się integruje, nie oznacza to, że tylko do rana baluje. Zarząd za ścianami problemów nie chomikuje, wszystkich pracowników równie życzliwie traktuje.”

Łukasz K. Inżynier Projektu

 

„Szukasz pracy i chcesz złożyć do nas swoje podanie? Zastanawiasz się pewnie czy warto, jak się tam pracuje. Znajdziesz na pewno wiele opinii zupełnie się wykluczających. A ja Ci powiem, że W.P.I.P. to taka nasza druga rodzina i naprawdę wiele zależy od Ciebie.

Masz możliwość rozwoju i nauki nowych rzeczy, bo prowadzimy projekty duże, ciekawe i wymagające po te bardziej standardowe, które trzeba zrobić by iść dalej.

Masz możliwość awansu – drzwi Prezesów stoją otworem i nie ma problemu przyjść i porozmawiać o ścieżce kariery. Schemat jest prosty – zaplanuj – wykonaj i awansuj :)

Masz możliwość spotkać ciekawych ludzi – naprawdę fajny team, z którym chcesz spotykać się również po pracy, co ma odzwierciedlenie we wspólnych wypadach. Ale spokojnie, jednostki, które zajdą Ci za skórę tak, że chcesz udusić ;) też się znajdą ;)

BONUSY – nasz dział HR wraz z Zarządem dają radę :) Opieka medyczna czy karty MultiSport to pewnie dziś standard w wielu firmach. Ale ile firm ma np. wizyty masażysty, bo pracownicy ciężko pracują czy możliwość darmowej nauki języków obcych.

MINUSY – miałem jakiś na myśli, ale jak by się tak zastanowić to łatwo jest narzekać, jeżeli nikomu nie powiesz, co Cię boli i najpierw nie spróbujesz tego zmienić.

Podsumowując – zapraszam do Nas, przekonaj się Sam jak tu jest :)

(UWAGA: PONURACY i GBURY to zły adres ;) )”

Maciej Sz. Kierownik Projektu

 

„Dobrze zorganizowana firma, która dba o pracownika. Widzę duży potencjał do rozwoju osobistego jak i samej firmy.”

Michał W. Inżynier Budowy

 

„Jestem pracownikiem o 20-letnim stażu - jednym z powodów, dla którego jestem w tym przedsiębiorstwie od tylu lat, są wspaniali właściciele, ale nie tylko. Możliwość rozwoju zawodowego, wynagrodzenie i atmosfera pracy oraz poczucie stabilności finansowej sprawiają, że mam ochotę wstawać rano i księgować, liczyć, wyjaśniać, odkładać!!! Dzięki tym składowym praca nie jest dla mnie złem koniecznym, a przerywnikiem od obowiązków domowych.”

Monika K. Starsza Księgowa

 

„Moja przygoda z WPIP rozpoczęła się w styczniu 2010 r., kiedy to rozpoczęłam pracę, jako Architekt. Praca, którą wykonuję daje mi ogromną satysfakcję i szansę samorealizacji, dostarcza ciągłych wyzwań, co motywuje mnie do działania i ciągłego doskonalenia. Dzięki licznym szkoleniom organizowanym przez firmę stale rozwijam swoje umiejętności i poszerzam wiedzę. Zdobyta wiedza i doświadczenie przekładają się na realizowane przeze mnie projekty. Wiem, że każdy, nawet najmniejszy sukces, okupiony jest ciężką pracą, samodyscypliną i chęcią stałego pogłębiania wiedzy. Takie działania, przynoszą jednak wymierne efekty.”

Joanna P. Architekt

 

„W systemie pracy firmy Wpip dużo jest miejsca dla podejmowania niekonwencjonalnych działań - być może niewiele jest procedur (choć pracujemy nad tym :-) :-)  i sztywnych reguł - za to spore pole do działania dla osób samodzielnych - wszystko zależy oczywiście od szeregu czynników - działu, stanowiska i... pomysłu.

Panuje wysoki standard wszelkich programów i opieki nad pracownikiem, szkolenia, masaże!, kursy językowe, wyjazdy integracyjne oraz komfortowe warunki pracy. Firma o bardzo szerokim spektrum możliwości i potencjale a przede wszystkim zgranym zespole pracowników.”

Andrzej S. Specjalista ds. Innowacji Badań i Rozwoju