Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.

Abpa. A Baraniaka 96/98
61-245 Poznań
wielkopolskie, Polska

wpip.pl

NIP: 7781028504

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA

Ponieważ naszą firmę tworzą ludzie, którzy z nami pracują w trakcie procesu rekrutacyjnego poza twoją wiedzą i umiejętnościami zależy nam również na poznaniu Ciebie i twojej motywacji. Dlatego z naszymi kandydatami spotykamy się na bezpośrednich rozmowach rekrutacyjnych. Standardowo nasz proces rekrutacji składa się z 3 etapów:

ETAP 1

Analiza przesłanych aplikacji

Pierwszym krokiem w każdej rekrutacji jest analiza nadesłanych dokumentów aplikacyjnych. W pierwszej kolejności sprawdzamy przede wszystkim czy nasi kandydaci spełniają kryteria formalne na danym stanowisku. Spośród aplikacji spełniających oczekiwania wybieramy najlepszych kandydatów, których zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne.

ETAP 2

Wstępna rozmowa telefoniczna

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Na tym etapie zależy nam przede wszystkim na poznaniu motywacji naszych kandydatów oraz ich oczekiwań względem nowej pracy.

ETAP 3

Rozmowa rekrutacyjna

Wybranych Kandydatów zapraszamy na spotkanie do naszej siedziby.

W spotkaniu rekrutacyjnym udział bierze zarówno przedstawiciel działu HR jak i bezpośredni przełożony. W rozmowie pogłębiamy informację zawarte w CV. Skupiamy się zarówno na sprawdzeniu wiedzy merytorycznej jak i umiejętnościach miękkich. Zależy nam na tym, żeby dobrze zrozumieć motywację naszych kandydatów i sprawdzić na ile ich wizja nowej pracy jest spójna z naszą ofertą.

Ten etap ma formę dialogu, w którym celem jest poznanie się wzajemne obu stron.

 

Wybór kandydata

Po zakończeniu wszystkich rozmów rekrutacyjnych wspólnie wybieramy kandydata, któremu składamy ofertę zatrudnienia. Pozostali kandydaci otrzymują informację zwrotną w terminie, który ustaliliśmy na wcześniejszej rozmowie rekrutacyjnej.

 

Rekrutacja do naszej firmy prowadzona jest przez cały rok w zależności od bieżących potrzeb a nasze aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz na portalu pracuj.pl