Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.

Abpa. A Baraniaka 96/98
61-245 Poznań
wielkopolskie, Polska

wpip.pl

NIP: 7781028504

Benefity

Największą wartością są dla nas ludzie. Nie jest to tylko hasło, ale realny kierunek naszych działań. Dużo rozmawiamy z naszymi pracownikami tak, aby oferowany przez nas pakiet benefitów był jak najbardziej dopasowany do ich potrzeb.

Integracja

Nie samą pracą człowiek żyje a ponieważ nasz zespół tworzą fantastyczni ludzie to chętnie spędzamy razem czas również na wspólnych wyjściach integracyjnych. Wśród bogatej oferty każdy znajdzie coś dla siebie. Jeździmy razem na nartach, gramy w kręgle, biegamy ale też chodzimy do teatru.

Wspólnie z rodzinami świętujemy też dzień dziecka na pikniku pełnym atrakcji dla małych i dużych.

Rozwój pracowników

Każdemu z naszych pracowników stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego. Zarówno w ramach realizowanych projektów jak i bogatej oferty szkoleń. W ramach rozwoju dofinansowujemy również naukę w szkołach wyższych, w tym egzaminy na uprawnienia wykonawcze i projektowe.

Nauka języka

Każdy z naszych pracowników ma możliwość podnoszenia kwalifikacji językowych. Dla wszystkich chętnych organizujemy kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania. Nasi pracownicy mogą bezpłatnie uczestniczyć w kursach języka angielskiego a od tego roku również języka niemieckiego.

Opieka medyczna

Da naszych pracowników przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej. Dodatkowo, każdy pracownik ma możliwość wykupienia dodatkowej opieki również dla swoich bliskich. 

Sport i zdrowie

Zachęcając naszych pracowników do zdrowego i aktywnego stylu życia oferujemy również karty Multisport, które w całości są opłacane przez pracodawcę. Dodatkowo można wykupić karty dla swoich bliskich.

Ale to nie wszystko. W naszej firmie wprowadziliśmy program sportowy dla pracowników, który motywuje do uprawiania dowolnej dyscypliny sportowej, w której mierzone są kilometry. Zdobyte w ten sposób punkty można później wymienić na realne pieniądze!

W naszych biurach 2 razy w miesiącu można również spotkać masażystę. Chcielibyśmy zapewnić każdemu Pracownikowi  komfort pracy i zredukować występowanie dolegliwości bólowych  spowodowanych pracą przy komputerze do minimum.

Nasi pracownicy codziennie mają również dostęp do świeżych owoców w biurze.

Elastyczne godziny pracy

Musisz odwozić dzieci do szkoły/przedszkola i wolisz później zaczynać i tak samo kończyć dzień pracy? Nasi pracownicy mogą dostosować godziny pracy do własnych potrzeb i rozkładu dnia.

Dofinansowanie wypoczynku

Wakacje to ważny czas, który nasi pracownicy mogą spędzić z najbliższymi, dlatego co roku mogą skorzystać z dofinansowania do wypoczynku.