Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.

Abpa. A Baraniaka 96/98
61-245 Poznań
wielkopolskie, Polska

wpip.pl

NIP: 7781028504

KIM JESTEŚMY?

W.P.I.P. jest prywatną, polską firmą rodzinną założoną w 1993 roku w Poznaniu. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji przemysłowych i biurowych – budowlanych i technologicznych.

Jesteśmy rzetelnym i wiarygodnym partnerem w planowaniu przestrzeni dla rozwoju biznesu. Dysponujemy ogromnym potencjałem w postaci własnej pracowni projektowej, profesjonalnej i wysoce wykwalifikowanej kadry inżynierskiej, doskonałej organizacji generalnego wykonawstwa oraz wysokiej jakości serwisu przemysłowego.

Doświadczenie ze zrealizowanych inwestycji pozwala nam na przygotowywanie kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań, odpowiadających potrzebom najbardziej wymagających Klientów. Dzięki nim, staliśmy się firmą wszechstronną – oferującą w jednym miejscu pełen pakiet usług związanych z dostarczeniem gotowego obiektu do prowadzenia różnorodnych, często wymagających spełnienia określonych norm i standardów, działalności.

Zrealizowaliśmy już ponad 200 obiektów przemysłowych na terenie Polski o łącznej powierzchni ponad 800.000 m2. Bogate doświadczenie w realizacji inwestycji pozwala nam wspólnie z Klientem stworzyć przestrzeń dla rozwoju biznesu. Potrafimy przewidzieć przyszłe potrzeby dotyczące powierzchni, infrastruktury czy technologii, związane z rozwojem branży naszych Klientów. Nie tylko realizujemy inwestycje przemysłowe, ale przed wszystkim, jesteśmy partnerem w rozwoju biznesu.

Ponieważ jesteśmy firmą rodzinną to ważne jest dla nas nie tylko budownictwo i technologie, ale przede wszystkim nasi pracownicy, dzięki którym możemy stawać się jeszcze lepsi. W 2016 dołączyliśmy do grona „Najlepsi Pracodawcy” w badaniu realizowanym przez firmę AON Hewitt. Nagroda ta jest dla nas tym bardziej ważna, że jest wynikiem ankiet przeprowadzonych wśród wszystkich naszych pracowników.

Od 2009 r. realizujemy nową strategię biznesową, opartą na idei zrównoważonego rozwoju. Jej konsekwencją jest rozszerzenie naszej oferty usług o smart building. Najlepszym przykładem naszych możliwości jest siedziba naszej firmy

NASZE WARTOŚCI

Jesteśmy firmą rodzinną i z tego jesteśmy niezwykle dumni. W naszej codziennej pracy kierujemy się 4 podstawowymi wartościami:

Biznes oparty na trosce o klienta

Zorientowanie na biznes klienta jest podstawą wszystkich naszych decyzji, działań i zachowań.  Zrozumienie modelu biznesu klienta i związanych z tym potrzeb inwestycyjnych jest kluczem do osiągnięcia obopólnych korzyści.

Naszym celem jest stworzenie atmosfery wzajemnego zaufania, której podstawą jest właściwie dobrany zespół obsługujący klienta oraz posiadana przez nas ekspercka wiedza i doświadczenie w realizacji inwestycji.

Partnerskie relacje z pracownikami

Zainspirowani do działania, zaangażowani w obsługę klientów i rozwój firmy pracownicy są symbolem naszej organizacji. Dążymy do stworzenia miejsca pracy, z którego wszyscy pracownicy będą dumni.

Budujemy kulturę odwagi, doceniamy osiągnięcia,  pomysłowość i pracowitość. Zachęcamy i motywujemy pracowników do rozwoju osobistego i kariery zawodowej, zapewniając zdrowe oraz bezpieczne środowisko pracy.

Partnerskie relacje z otoczeniem biznesowym

Głęboko wierzymy, że partnerskie relacje oparte na stałej współpracy z dostawcami i podwykonawcami przyczyniają się do lepszych warunków handlowych i wyższej jakości wykonywanych usług.

Działania na rzecz rozwoju budownictwa

Zobowiązujemy się do nieustannego promowania zrównoważonego budownictwa w Polsce. Koncentrujemy się na minimalizowaniu negatywnego wpływu naszej działalności na środowisko naturalne i przekonujemy naszych klientów do stosowania przyjaznych naturze rozwiązań technologicznych oraz tworzenia „zdrowego” środowiska pracy.

Naszym celem jest takie projektowanie i budowanie obiektów, które prowadzi do maksymalizacji funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)