Dane kontaktowe

W.EG POLSKA Sp. z o.o

Jana Czochralskiego 11
61-248 Poznań

NIP: 8943073330

Kim jesteśmy?

W.EG. jest jednym z wiodących stowarzyszeń biznesowych handlu hurtowym produktami elektrycznymi . Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Würth. W Polsce W.EG jest właścicielem dwóch spółek handlowych będących dystrybutorami na rynku  elektrotechnicznym. Świadczymy m.in zaawansowane usługi finansowe, logistyczne, magazynowe i marketingowe.

Proces rekrutacji w W.EG Polska przebiega w następujący sposób:

ETAP PIERWSZY – APLIKACJA I SELEKCJA

Wystarczy, że odpowiesz na nasze ogłoszenie. Wtedy Twoje CV trafi do działu HR, który zweryfikuje doświadczenie pod kątem stanowiska, na które zaaplikowałeś.

ETAP DRUGI – ROZMOWA TELEFONICZNA

Jeżeli Twoja aplikacja pomyślnie przejdzie weryfikacje wtedy skontaktuje się z Tobą nasz dział HR, aby przeprowadzić krótki wywiad telefoniczny, bądź z propozycją spotkania rekrutacyjnego.

ETAP TRZECI – ROZMOWA REKRUTACYJNA

Rozmowa kwalifikacyjna to nie tylko dobra okazja na poznanie pracownika to także kandydat może lepiej poznać nas. Rozmowa może różnić ze względu na rodzaj stanowiska na jakie się zaaplikowało.

ETAP CZWARTY – INFORMACJA ZWROTNA

Decyzję o zatrudnieniu podejmuje dział HR oraz kierownik działu lub oddziału, do którego aplikujesz. Informację wyniku procesu rekrutacyjnego otrzymasz w ciągu kilku dni.

Benefity:

  • opieka medyczna
  • karta MultiSport
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do nauki języków obcych – angielski, niemiecki
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy