Dane kontaktowe

VTS Sp. z o.o.

Grunwaldzka 472A
80-309 Gdańsk

Kim jesteśmy?

Grupa VTS to wiodący dostawca central wentylacyjno-klimatyzacyjnych i urządzeń grzewczych.

Oferujemy innowacyjne produkty w konkurencyjnych cenach, dając klientom gwarancję szybkiego zwrotu poniesionych nakładów inwestycyjnych.

Stała współpraca z wiodącymi biurami architektonicznymi sprawia, że funkcjonalność produktów VTS odzwierciedla faktyczne zapotrzebowanie rynku, a ich jakość spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Dialog VTS z architektami pozwala śmiało nakreślać kierunek rozwoju branży, być o krok dalej w innowacyjnym podejściu do sektora HVAC.

VTS to firma wiarygodna. Jej najlepszą rekomendacją jest wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie tysięcy klientów na całym świecie.

Co nas wyróżnia?

a) pracujeMY w VTS
b) angażujeMY się w każde zadanie
c) dzieliMY się wiedzą i doświadczeniem
e) osiągaMY to, co dla innych niemożliwe
f) myśliMY nietuzinkowo
g) budujeMY przewagę
h) odkrywaMY ciągle nowe…

„VTS to międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się firma. Jej podstawę stanowi zespół Pracowników - specjalistów, którzy dzięki swojej pasji, ambicji i wytrwałej pracy budują silną i stabilną organizację. Potencjalnym pracownikom oferujemy interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej korporacji o ogólnoświatowym zasięgu, dając szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

To firma dla osób, które chcą się ciągle rozwijać, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, dla których nie ma rzeczy dobrych, a są tylko najlepsze. W VTS nie odtwarzamy - my tworzymy, my wytyczamy kierunki działania, jesteśmy zawsze o krok do przodu, przyprawiając konkurencję o rumieniec wstydu. Poszukujemy osób elastycznych, które odnajdują się w bardzo dynamicznym środowisku. To ta dynamika, która jest podstawą naszego biznesu, pozwala nam wspinać się na wyżyny, być w miejscach, o których inni tylko śnili. Nigdy się nie zatrzymujemy. Mimo tego, że jesteśmy najlepsi, i tak chcemy być jeszcze lepsi.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Stawiamy na najlepszych, dlatego wchodząc do firmy, będziesz musiał udowodnić, że pasujesz do naszego zespołu - że jesteś ekspertem lub masz potencjał, aby ekspertem zostać. Że praca jest dla Ciebie ciągłym wyzwaniem, że nie spoczywasz na laurach, a ciągle się rozwijasz. Bo dzięki Tobie, Twojemu doświadczeniu i pomysłom, firma się rozwija.

W żadnej innej firmie nie nauczysz się tyle, ile w VTS. 2 lata pracy u nas, to jak 10 lat pracy w innej firmie. Dodatkowo na co dzień widać ducha międzynarodowości – jednego dnia rozmawiasz na lunchu z kolegą z Chin, innego masz wideokonferencję z koleżanką ze Stanów Zjednoczonych, a trzeciego wysyłasz maila do pracowników w Dubaju.

VTS jest nie tylko pracodawcą, jest wizytówką profesjonalizmu, odpowiedzialności i kultury pracy. Jest gwarancją rozwoju zawodowego i inwestycji w ludzi, którzy odwzajemniają się zaangażowaniem, ciężką pracą i lojalnością.

PROFIL KANDYDATA

  • orientacja na sukces
  • umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą
  • budowanie potencjału
  • wysoka motywacja
  • odporność na stres
  • otwartość na zmiany
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)