Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

VSoft S.A.

Puszkarska 7J
30-644 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

www.vsoft.pl/kariera

Poza pracą...

atmosfera i integracja

VSoft to przede wszystkim fantastyczna atmosfera! W budowaniu zgranych i zmotywowanych zespołów pomagają nam cykliczne imprezy, wyjazdy i wyjścia integracyjne, w tym m.in. przebierana impreza ostatkowa, coroczny wyjazd integracyjny, festiwal wymiany wiedzy VSoftFest, turniej w piłkarzyki czy firmowe spotkanie świąteczne. Poza tym w trakcie roku organizowane są mniejsze inicjatywy – nie tylko dla pracowników! Świętujemy m.in. Dzień Dziecka oraz Mikołajki dla dzieci. Nasi pracownicy dbają też o integrację i aktywność fizyczną, zrzeszając się w ramach VSoft Teamów. Aktywnie działają: Bike Team, ExtremeTeam oraz RunningTeam, a pomysłów na nowe grupy sportowe i inne inicjatywy nie brakuje!  

szkolenia i rozwój

Poza integracją dbamy o ciągły rozwój naszych pracowników. Kompetencje budujemy nie tylko w ramach projektów, ale również poprzez udział w konferencjach branżowych, organizujemy wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia oraz realizujemy różnorodne projekty mające na celu wymianę wiedzy. Do dyspozycji pracowników oddajemy też stale rozbudowywaną bibliotekę firmową.

komfort i miejsce pracy

Nie zapominamy również o tym, że miejsce pracy ma znaczenie. Kładziemy duży nacisk na wysoki komfort pracy, starając się jednocześnie pobudzać kreatywność i umożliwiać pracownikom chwile zasłużonego relaksu. Sprzyjają temu: elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej, przestronne klimatyzowane pokoje oraz atrakcyjne strefy chillout i wyciszone budki telefoniczne.