Dane kontaktowe

VSoft S.A.

Puszkarska 7J
30-644 Kraków

Zatrudnienie w VSoft to jasne zasady, nowoczesne technologie i dbałość o ciągły rozwój pracowników.

W ramach tworzenia oprogramowania skupiamy się na technologiach webowych w C#/.NET. W zależności od rodzaju projektu używamy też m.in.: HTML5, CSS3, JQuery, Typescript, ASP.NET MVC, Kendo, Razor, WPF, WCF, MS SQL Server. A w codziennej pracy stosujemy: Scrum, UX/UI, SOLID, Git/TFS, CI/CD, Resharper.

Do naszego zespołu zapraszamy specjalistów z różnych dziedzin, w szczególności:

  • programistów,
  • testerów oprogramowania,
  • analityków biznesowych,
  • kierowników projektów IT,
  • handlowców

… ale przede wszystkim ludzi pełnych energii, zmotywowanych, odpowiedzialnych i radosnych, dla których praca jest pasją, a zgrany zespół to najwyższa wartość!

Aby rozpocząć niezapomnianą przygodę z VSoft wystarczy wykonać tylko jeden mały krok, a mianowicie przesłać do nas CV. Wszystkie aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie: www.vsoft.pl/kariera/.

Znalazłeś coś dla siebie i nie wiesz co dalej? To proste!

ZOBACZ JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI:

ETAP 1

Aplikacja

Wybierasz interesującą Cię ofertę pracy i w odpowiedzi na nią przesyłasz swoje CV. O skutecznej aplikacji otrzymasz powiadomienie mailowe. Tymczasem nasz zespół rekrutacyjny zapoznaje się z wszystkimi zgłoszeniami i podejmuje decyzję o kwalifikacji do udziału w dalszych etapach rekrutacji.

ETAP 2

Spotkanie

Dzwonimy do Ciebie z propozycją udziału w rekrutacji i ustalamy konkretny termin spotkania, które odbywa się w naszym biurze. Podczas rozmowy będziemy chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o Tobie. Zweryfikujemy też umiejętności techniczne wymagane na konkretnym stanowisku pracy i jednocześnie odpowiemy na Twoje pytania.

ETAP 3

Decyzja

Dzwonimy do Ciebie z informacją zwrotną po spotkaniu i przedstawiamy naszą ofertę. Jeśli nawzajem spełniliśmy swoje oczekiwania - witamy na pokładzie VSoft!