Dane kontaktowe

VOTUM S.A.

Wyścigowa 56i
53-012 Wrocław
dolnośląskie, Polska
biuro@votum-sa.pl

www.votum-sa.pl

NIP: 8992549057

Dodatkowe lokalizacje

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Spółka Komandytowa

ul. Wyścigowa 56 i
53-012 Wrocław
dolnośląskie, Polska
biuro@lebekiwspolnicy.pl

lebekiwspolnicy.pl

Zakres działalności

Jesteśmy jedną z największych i najskuteczniejszych firm sektora odszkodowawczego w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 12 lat zajmujemy się profesjonalną pomocą w dochodzeniu odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach. Przez ten czas zaufało nam już ponad 200 000 klientów. Wielu z nich nie było świadomych swoich praw i nie wierzyło, że mogą wygrać w konfrontacji z dużymi firmami ubezpieczeniowymi. Dzięki nam dostali szanse wyrównania swoich sił. Od 2010 roku jesteśmy notowani na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Dynamikę rozwoju Spółki, przekładającą się na rozwój całej branży, społeczne zaangażowanie biznesu i wysoką profesjonalizację, potwierdzają przyznawane VOTUM nagrody i wyróżnienia, w tym między innymi: tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play przyznawany nam nieprzerwanie od 10 lat, Dobroczyńca Roku 2015 oraz Lider Filantropii.

W zespole siła

Nasz zespół to nasz największy kapitał. Centralę VOTUM i Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp.k. we Wrocławiu tworzy blisko 300-osobowa grupa najwyższej klasy ekspertów z dziedziny prawa, ekonomii, rekonstrukcji wypadków, rzeczoznawstwa i innych. Inwestujemy w ich rozwój, bo zdajemy sobie sprawę, że od nich zależy wysoki poziom obsługi klientów. VOTUM to również kilkuset Przedstawicieli Regionalnych. Każdego dnia docierają oni z misją pomocy do osób potrzebujących. Specyfika pracy z ludźmi pokrzywdzonymi wymaga przemyślanego doboru współpracowników, z uwzględnieniem takich cech jak empatia, uczciwość, poświęcenie sprawie, potrzeba niesienia pomocy. Przez ponad dekadę właśnie tak wyjątkowy i zgrany zespół udało nam się zbudować. Realizujemy się nie tylko w pracy, ale również w działalności prospołecznej. Program CSR Spółki, ukierunkowany na promocję zdrowego trybu życia, łączy we wspólnej pasji wspieranych przez VOTUM biegaczy, kolarzy, szachistów i piłkarzy.

Mocna grupa

Wybierając VOTUM, wybierasz pracę w dużej i stabilnej grupie kapitałowej, która daje szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Niezależnie od tego, czy masz jasno wyznaczony cel, czy nie wiesz, w jakim kierunku powinna rozwijać się Twoja kariera, w VOTUM masz szansę odnaleźć swoją pasję i satysfakcjonującą Cię ścieżkę zawodową. W skład grupy VOTUM wchodzą między innym: od lat wysoko pozycjonowana w rankingu Rzeczpospolitej Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy, jedna z najlepszych i najnowocześniejszych placówek rehabilitacyjnych w kraju – Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Krakowie, Biuro Ekspertyz Procesowych Sp. z o.o., oraz spółki zagraniczne na Słowacji i Ukrainie. Ponadto przy firmie działa Fundacja VOTUM, posiadająca status organizacji pożytku publicznego. 

Ostatnie wpisy dla VOTUM S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)