Dane kontaktowe

Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

ul. Do Dysa 5
20-149 Lublin
lubelskie, Polska
Telefon: 500 740 740
[email protected]

vosti.pl

NIP: 9462648852

Poznaj nas:

Jesteśmy firmą z Centralą w Lublinie specjalizującą się w dostarczaniu specjalizującą się w dostarczaniu gospodarstwom domowym zestawów paneli fotowoltaicznych tzw. solarów do produkcji energii elektrycznej. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych, domowych elektrowni słonecznych, które nie tylko wspierają środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwalają im oszczędzać.

Dla wielu osób ekologia to tylko pusty slogan, modne hasło. Dla nas to coś o wiele więcej! To nie tylko główna wartość wynikająca z naszej pracy, ale przede wszystkim ciągłe działanie, które motywuje nas do poszukiwania i tworzenia najbardziej korzystnych rozwiązań oraz propagowania idei odnawialnych źródeł energii. Dzięki temu panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne stały się naszą największą pasją, której poświęcamy się z zaangażowaniem i ogromną starannością.

Mówiąc o odnawialnych źródłach energii, nie zapominamy o innowacji. W Vosti wierzymy, że natura i technologia mogą iść w parze. Dlatego przez cały czas poszukujemy nowych rozwiązań, które sprawią, że każde gospodarstwo domowe będzie prowadzone w sposób ekologiczny i ekonomiczny.

W naszej codziennej pracy korzystamy ze sprawdzonych produktów od renomowanych producentów paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom gwarancję wysokiej jakości oraz kompleksowe działania w zakresie doradztwa, tworzenia projektów, pozyskiwania dofinansowań na kolektory słoneczne, ich montażu oraz serwisu.

Zajmujemy się wyłącznie systemami fotowoltaicznymi, skupiając się na dostarczaniu najwyższej jakości usług. Dodatkowo, każdy z naszych pracowników posiada szeroką wiedzę techniczną, dzięki czemu potrafimy dobierać zestawy dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (20)