Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

ul. Nałęczowska 14
20-701 Lublin
lubelskie, Polska
Telefon: 500 740 740
[email protected]

vosti.pl

NIP: 9462648852

Poznaj nas

Vosti to jedna z najszybciej rozwijających się firm fotowoltaicznych w Polsce.

Specjalizujemy się w dostarczaniu gospodarstwom domowym zestawów fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych, domowych elektrowni, które nie tylko wspierają środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwalają im oszczędzać.

Nasze realizacje pojawiają się na domach w całej Polsce - obecnie montujemy 400 instalacji miesięcznie, a za kilka miesięcy liczba ta zwiększy się do 800.


Jako firma otrzymaliśmy już takie wyróżnienia jak:

  • Solidny Pracodawca 2020
  • Solidny Pracodawca 2021
  • W rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Vosti Energy zajęła 5. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych
  • Nominacja w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki
  • Nagroda Top Manager woj. lubelskiego dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki

W Vosti liczy się lokalność

Centrala firmy mieści się w Lublinie, a nasze oddziały znajdują się w Krakowie, Rzeszowie, Białymstoku, Olsztynie, Toruniu, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest wspieranie zarówno swoich pracowników, jak i lokalnej społeczności. Im więcej pojawi się dobrych firm, które szanują pracownika i robią dobre rzeczy w swoim otoczeniu, tym lepsza będzie rzeczywistość wokół nas.

Nasze wartości i plany

Głównymi wartościami Vosti jest innowacyjność, efektywność, szacunek, odwaga i otwartość. To pomaga nam w codziennej pracy i w wyznaczaniu dalszej ścieżki rozwoju firmy.

Do końca roku chcemy zatrudnić ok. 100 nowych pracowników w całej Polsce. Chcemy wprowadzać nowe technologie, rozwijać rynek w oparciu o nowe produkty, uczyć lokalnych instalatorów współpracy i przede wszystkim stale tworzyć nowe miejsca pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (83)