Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Vos Logistics Polska

Al. Jerozolimskie 146 D
02-305 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 7690502839

W Vos Logistics wszystkie działania podejmujemy zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etycznym:

Brak dyskryminacji

Szanujemy różnorodność rozumianą w kategoriach pochodzenia, rasy, płci, kultury, wieku i stanu cywilnego, a także przekonań religijnych, politycznych lub przynależności do organizacji społecznych i zawodowych.

Brak korupcji

Nie tolerujemy żadnych form korupcji oraz podejmujemy działania pozwalające jej przeciwdziałać. Stworzyliśmy wewnętrzne środki kontroli w celu zapobiegania oszustwom i nadużywaniu władzy.

Przewaga zrównoważonych rozwiązań

Angażujemy się w poszukiwanie odpowiedzialnych, przejrzystych, efektywnych pod względem kosztów i wydajnych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach.

Bezpieczne i prospołeczne warunki pracy

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Nasi pracownicy i dostawcy mają prawo do bezpiecznych i prospołecznych warunków pracy. Bierzemy odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów prawnych i oczekujemy tego samego od naszych dostawców, szczególnie jeśli chodzi o przepisy mające na celu ochronę praw pracowniczych.

Sukces naszej firmy budujemy na wartościach, którymi kierujemy się każdego dnia:

Bezpieczeństwo

Nasza polityka opiera się na jednej prostej koncepcji: zapobieganie. Wymaga to od nas identyfikacji ryzyka: na drodze, w magazynie, w warsztacie, w biurze i u naszych klientów. Nasza dewiza to: bezpieczeństwo przede wszystkim.

Dbałość o klienta

Szukamy najlepszych rozwiązań, reagujemy szybko, komunikujemy się w proaktywny i przejrzysty sposób. Wykorzystujemy naszą wiedzę i zaangażowanie, aby pomóc naszym klientom osiągnąć sukces. Inwestujemy w zaufanie.

Profesjonalizm

Naszym priorytetem jest profesjonalne dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Dbając o ich jakość, stale inwestujemy w innowacje, patrzymy w przyszłość, aby sprostać pojawiającym się wymaganiom.

Zrównoważony rozwój

Czujemy się odpowiedzialni za środowisko naturalne. Nasza eko-świadoma logistyka i program planowania biznesu, pozwala z roku na rok redukować emisję dwutlenku węgla oraz zapewnia ekologiczny i wydajny łańcuch dostaw.

Elastyczność

Poprzez szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby w dynamicznie rozwijającym się środowisku,  elastycznie potrafimy sprostać obecnym wyzwaniom oraz tym które niesie przyszłość.

To właśnie te wartości sprawiają, że praca u nas jest poukładana, doprecyzowana, optymalna i bezpieczna. „Upraszczamy co tylko trzeba” – to właśnie dzięki temu hasłu pracujemy nad wspólnymi sukcesami.

Jak upraszczamy:

Zmniejszamy złożoność w organizacji poprzez:

  1. Posiadanie znakomitych pomysłów i nieszablonowe myślenie
  2. Bogactwo inicjatyw oraz proaktywne podejście
  3. Ciągłe doskonalenie się w realizacji zadań
  4. Wiarę we wpływ naszych celów i wizji
  5. Myślenie w kategoriach rozwiązań, a nie w kategoriach problemów.

 

We Simplify. Whatever it takes.

Dołącz do Vos Logistics! Razem sprawimy, że rzeczy staną się prostsze! :)