Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Vos Logistics Polska

Al. Jerozolimskie 146 D
02-305 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 7690502839

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jednym z liderów na rynku transportu drogowego i usług logistycznych dostosowanych do potrzeb klientów. Posiadamy ponad 30 oddziałów w Europie i zatrudniamy ponad 2,560 pracowników. Dysponujemy nowoczesną flotą złożoną z ponad 1250 pojazdów Euro 5, EEV i Euro 6, 3500 jednostek ładunkowych oraz  250 tyś. m2 powierzchni magazynowej.

Każdego dnia usprawniamy i zwiększamy efektywność działań dla naszych klientów. Inwestujemy w innowacyjne i zaawansowane technologie, aby zwiększyć bezpieczeństwo, wydajność operacyjną oraz poziom obsługi klienta.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ W POLSCE

Vos Logistics na rynku polskim działa od 1990 r. Centrala firmy mieści się w Warszawie, a oddziały terenowe we Wrocławiu, Radomsku, Kwidzynie i Środzie Wielkopolskiej.

Jesteśmy firmą, która może pochwalić się nowoczesnym centrum szkoleniowym dla kierowców zlokalizowanym w Radomsku. Wiedza i umiejętności praktyczne, które zdobywają tutaj nasi Kierowcy, powodują, że mamy zaangażowaną grupę wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów. 

W Polsce zatrudniamy ponad 900 osób, a liczba ta wciąż się zwiększa. Oferujemy pracę m.in. w takich działach jak: operacyjny, HR, finanse, administracja, spedycja , jakość, IT i innych. Zatrudniamy zarówno doświadczonych specjalistów jak również pełnych inwencji i świeżego spojrzenia studentów i absolwentów kierunków związanych z branżą TSL.

NASZE SPÓŁKI W POLSCE

  • Vos Logistics Polska Sp. z o.o.
  • Vos Logistics Cargo International S.A
  • Vos Logistics Bulk International S.A

Rozpocznij razem z nami fascynującą podróż przez świat transportu!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (26)