Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Strzegomska 2-4
53-611 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 8971009166

O VORWERK POLSKA

Jesteśmy spółką sprzedażową, działającą w Grupie Vorwerk – dużej, międzynarodowej firmie, zajmującej się sprzedażą innowacyjnych produktów, o wysokiej jakości – m.in. urządzeń Thermomix®, odkurzaczy Kobold, czy kosmetyków Jafra. Działalność firmy Vorwerk wiąże się z bogatą, 130 letnią historią. Vorwerk Polska działa od 1995 roku. Flagowym produktem Vorwerk Polska jest urządzenie Thermomix®, które ułatwia przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków. Sprzedaż realizowana jest przez Przedstawicieli Handlowych, którzy współpracują z firmą w oparciu o własną działalność gospodarczą. Pracownicy etatowi zapewniają rozwój biznesu, odpowiadając m.in. za takie obszary jak marketing, administracja, IT, czy zarządzanie.

Vorwerk Polska w liczbach:

 • ponad 4000 Przedstawicieli Handlowych,
 • 146 pracowników etatowych,
 • 27 biur na terenie całej Polski
 • centrala we Wrocławiu

….. i dalej rośniemy :)

KULTURA ORGANIZACYJNA

CSR

Wspólnie angażujemy się w działalność charytatywną. Co roku pracownicy naszych biur oraz centrali przygotowują posiłki podczas Dnia Ludzi Bezdomnych. Od wielu lat wspieramy SOS Wioski Dziecięce. Z inicjatywy naszych pracowników dołączyliśmy również do Biegu Firmowego, podczas którego możemy wspólnie pomóc innym, a także spędzić czas w sportowej atmosferze. W 2018 roku nawiązaliśmy współpracę z fundacją Akogo?, którą wspieramy, angażując Pracowników w różne aktywności m.in.: w sprzedaż płyt z bajkami czytanymi przez naszych Pracowników z działu Contact Center czy Lasów w Słoiku przygotowanymi w trakcie wyjazdu firmowego. Cały zysk z tych działań został przekazany na konto fundacji. Ponadto działamy także lokalnie, organizując pracowniczy Dzień Krwiodawstwa oraz inne spontaniczne akcje dla potrzebujących.

STAWIAMY NA LUDZI

Vorwerk jest firmą rodzinną. Dlatego w Vorwerk liczą się ludzie – stawiamy na otwartą komunikację oraz przyjazną atmosferę, opartą na szacunku do drugiego człowieka.

Nasi pracownicy mogą odpocząć i porozmawiać przy filiżance świeżo mielonej kawy. Celebrujemy również imieniny i nikogo już nie dziwią piękne bukiety kwiatów oraz słodkie poczęstunki. Co roku integrujemy się podczas takich wydarzeń jak:

 • Świąteczne spotkanie firmowe,
 • Wyjazd szkoleniowo – integracyjny,
 • Dzień Kobiet,
 • Dzień Chłopaka.

Po godzinach pracy regularnie odbywają się spotkania integracyjne, podczas których można miło spędzić czas w luźnej atmosferze. 

Pracowników Vorwerk Polska łączy pasja do kulinariów. Podczas pracy możemy wcielić się w rolę testerów i wydać swoją opinię na temat przygotowywanych potraw, których przepisy pojawią się w książkach kucharskich dedykowanych urządzeniu Thermomix®.

NASZA WIZJA & MISJA

Tworzymy lepszą przyszłość, realizując misję podnoszenia standardu życia przez proponowane rozwiązanie produktowe. Wierzymy, że łącząc wartościową ofertę z edukacją, możemy kształtować nawyki żywieniowe i w ten sposób pozytywnie wpływać na zdrowie naszych klientów. Naszą firmę wyróżnia kultura organizacyjna, oparta na ludziach, która przekłada się na sposób pracy w firmie oraz współpracy z klientami, dostawcami i partnerami zewnętrznymi.

WIZJA:

Podniesienie standardu życia za pomocą produktów oraz rozwiązań najwyższej jakości, stworzonych dla domu.

MISJA:

 • Budujemy społeczność lojalnych, zadowolonych klientów, którym dostarczamy rozwiązania dla domu, które są proste, trwałe oraz o najwyższej jakości.
 • Nasze produkty i usługi posiadają element ludzki – począwszy od projektowania poprzez sprzedaż, aż po ich użytkowanie.
 • Nasze unikalne podejście do sprzedaży bezpośredniej, pozwala podnieść standard życia ludzi na całym świecie.
 • Jako zaufana, rodzinna firma jesteśmy zobowiązani działać odpowiedzialnie – zarówno pod kątem środowiska, jak i społeczeństwa.
 • Staramy się osiągnąć sukces gospodarczy, aby Vorwerk pozostał rodzinną firmą
  na wiele pokoleń.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)