Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Volvo Polska Sp. z o.o.

Mydlana 2
51-502 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 302 17 00

www.volvogroup.pl/kariera

NIP: 8951009619

Dodatkowe lokalizacje:

Volvo Polska Sp. z o.o.

Aleja Katowicka 215
05-831 Młochów
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 383 45 00

www.volvogroup.pl/kariera

Studiujesz? Praktykuj z Volvo!

Staż to pierwszy krok na Twojej drodze zawodowej, więc ważne jest gdzie go postawisz. Nasze programy praktyk kierujemy do studentów III-V roku uczelni wyższych. Szukamy osób ambitnych, które lubią odkrywać własne możliwości i mają inicjatywę. Pasjonujesz się motoryzacją? Chcesz wspomóc nas w rozwoju sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks, zobaczyć jak wygląda kompleksowy proces powstawania autobusu, przejść po wszystkich ogniwach łańcucha dostaw? A może chcesz dowiedzieć się jak software development wpływa na poprawę funkcjonalności pojazdu, bądź nauczyć się międzynarodowych standardów księgowości i HR-ów czy usług finansowych? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Co zyskujesz?

Otrzymasz możliwość poznania naszej organizacji, jej historii i kultury oraz specyfiki pracy w zespole, do którego dołączysz. A to wszystko pod okiem mentora, ucząc się nowych zadań od swoich kolegów lub poprzez szkolenia. Nastaw się na prawdziwą pracę w zespole profesjonalistów, w międzynarodowym środowisku. Rozumiemy potrzeby studentów, oferujemy im więc czas pracy dostosowany do ich potrzeb - to Ty decydujesz o godzinach pracy, którą możesz połączyć z obecnością na uczelni.

Za swoją pracę otrzymasz pensję zgodnie z ustaloną stawką godzinową. Dodatkowo będziesz objęty prywatną opieką medyczną. Chcesz zobaczyć jak w praktyce wygląda szwedzka kultura pracy? Aplikuj!

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (22)