Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Volvo Polska Sp. z o.o.

Mydlana 2
51-502 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 302 17 00

www.volvogroup.pl/kariera

NIP: 8951009619

Dodatkowe lokalizacje:

Volvo Polska Sp. z o.o.

Aleja Katowicka 215
05-831 Młochów
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 383 45 00

www.volvogroup.pl/kariera

Volvo Group Polska

Jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów ciężarówek, autobusów, maszyn budowlanych oraz morskich i przemysłowych układów napędowych. Nasze produkty stanowią podstawę działania wielu firm, których aktywność wpływa na codzienne życie ludzi na całym globie. Razem wprawiamy świat w ruch! Oprócz pojazdów i maszyn oferta Volvo Group obejmuje usługi logistyczne, dostawę części zamiennych do klientów oraz zakupy nieprodukcyjne, kompletne rozwiązania finansowe jak również serwisy IT, księgowości i HR w ramach centrów usług wspólnych.

Volvo Group z siedzibą w Göteborgu zatrudnia około 100 000 osób, posiada zakłady produkcyjne w 18 krajach i sprzedaje swoje produkty na ponad 190 rynkach. Nasze marki to Volvo, Volvo Penta, UD, Terex Trucks, Renault Trucks, Prevost, Nova Bus i Mack. Jako partnerzy współpracujemy i realizujemy przedsięwzięcia typu joint venture z markami SDLG, Eicher i Dongfeng.

W Polsce natomiast Volvo Group zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników i jest wiodącym pracodawcą na rynku. Potwierdzają to liczne wyróżnienia m.in. zdobywany od 10 lat z rzędu certyfikat najlepszego pracodawcy TOP EMPLOYERS POLSKA. Oferujemy możliwości rozwoju dla osób o różnych profilach zawodowych. Jeżeli jesteś ambitny, stawiasz na rozwój i chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, mieć dostęp do najnowszych technologii oraz innowacji, aplikuj!

#WeAreVolvoGroup

Nasza misja i wizja. Nasze wartości.

Nagrody i wyróżnienia

Ostatnie wpisy dla Volvo Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (25)