Dane kontaktowe

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Szyperska 14
61-754 Poznań
wielkopolskie, Polska

volkswagen-groupservices.pl

NIP: 5263153519

Kogo szukamy?

Chcemy tworzyć środowisko pracy dostarczające inspiracji i realnych perspektyw rozwojowych. Poszukujemy zarówno kandydatów rozpoczynających swą ścieżkę zawodową lub zdecydowanych na zmianę obecnej profesji jak i osób z doświadczeniem w księgowości oraz w pracy w centrach usług wspólnych. Ze względu na międzynarodowy charakter działalności niezbędna jest znajomość jednego z języków obcych: niemieckiego, angielskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, słowackiego lub francuskiego.

ETAP 1

Aplikuj on-line – wybierz interesującą Cię ofertę z zakładki „Aktualne oferty pracy” lub prześlij nam swoją aplikację na adres [email protected] Nadesłane oferty analizujemy pod kątem dostępnych stanowisk i staży.

ETAP 2

Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem działu HR – przedstawimy bliżej obszar działań firmy i perspektywy rozwojowe. Zapytamy także o Twoją ścieżkę zawodową, motywację i oczekiwania.

ETAP 3

Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu (Team Leader) – spotkanie w celu zaprezentowania specyfiki pracy na stanowisku, którego dotyczy aplikacja.

ETAP 4

Finalna decyzja i informacja zwrotna – niezależnie od wyników procesu rekrutacyjnego skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o podjętej decyzji.

ETAP 5

Podpisanie umowy – kandydatom, którzy pozytywnie przeszli proces rekrutacji oferujemy umowy o pracę na czas nieokreślony (po 3-miesięcznym okresie próbnym).