Dane kontaktowe

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Szyperska 14
61-754 Poznań
wielkopolskie, Polska

volkswagen-groupservices.pl

NIP: 5263153519

KIM JESTEŚMY?

Volkswagen Group Services GmbH to spółka należąca do Grupy Volkswagen, wspierająca jej organizacje i dostarczająca im interdyscyplinarnych rozwiązań projektowych. Założona w 2001 roku jako AutoVision GmbH, z główną siedzibą w Wolfsburgu w Niemczech, oferuje usługi w takich dziedzinach jak badania i rozwój, zakupy, logistyka, IT, obsługa klienta czy kontrola jakości. Celem jej działania jest dostarczanie rozwiązań zgodnych ze standardami marki Volkswagen i budowanie relacji biznesowych opartych na zaufaniu i przepływie wiedzy.

Od momentu rozpoczęcia działalności Volkswagen Group Services cechuje dynamiczny rozwój. Filie spółki  funkcjonują w kilkunastu lokalizacjach w Niemczech oraz w innych państwach europejskich takich jak Portugalia, Słowacja, Hiszpania, Węgry oraz Polska.

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności

CO OFERUJEMY?

Realne możliwości rozwojowe
Dołączając do Volkswagen Group Services pracujesz dla światowych marek przemysłu motoryzacyjnego w renomowanej organizacji i możesz wziąć udział w interesujących projektach realizowanych dla klientów z Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, RPA i wielu innych krajów. W konsultacji z pracownikami organizujemy szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i pogłębianie wiedzy z obszaru księgowości, kursy językowe, jak również szkolenia IT umożliwiające optymalne wykorzystanie współczesnych narzędzi pracy.

Przejrzysta komunikacja
Naszym założeniem jest promowanie otwartej postawy, wzajemnego szacunku i zaufania. Dbamy o przejrzystość komunikacji i dobre relacje, słuchamy naszych pracowników i komunikujemy się w swobodny, niesformalizowany sposób.

Pozytywna atmosfera
Gimnastyka w biurze? Świeże owoce? To tylko niektóre z realizowanych przez nas inicjatyw. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Dbamy o budowanie koleżeńskich relacji, organizujemy spotkania towarzyskie i wyjazdy integracyjne, w których możesz (jeśli chcesz) brać udział.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)