Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Szyperska 14
61-754 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

volkswagen-groupservices.pl

NIP: 5263153519

KIM JESTEŚMY?

Volkswagen Group Services GmbH to spółka należąca do Grupy Volkswagen, wspierająca jej organizacje i dostarczająca im interdyscyplinarnych rozwiązań projektowych. Założona w 2001 roku jako AutoVision GmbH, z główną siedzibą w Wolfsburgu w Niemczech, oferuje usługi w takich dziedzinach jak badania i rozwój, zakupy, logistyka, IT, obsługa klienta czy kontrola jakości. Celem jej działania jest dostarczanie rozwiązań zgodnych ze standardami marki Volkswagen i budowanie relacji biznesowych opartych na zaufaniu i przepływie wiedzy.

Od momentu rozpoczęcia działalności Volkswagen Group Services cechuje dynamiczny rozwój. Filie spółki  funkcjonują w kilkunastu lokalizacjach w Niemczech oraz w innych państwach europejskich takich jak Portugalia, Słowacja, Hiszpania, Węgry oraz Polska.

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności

CO OFERUJEMY?

Realne możliwości rozwojowe
Dołączając do Volkswagen Group Services pracujesz dla światowych marek przemysłu motoryzacyjnego w renomowanej organizacji i możesz wziąć udział w interesujących projektach realizowanych dla klientów z Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, RPA i wielu innych krajów. W konsultacji z pracownikami organizujemy szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i pogłębianie wiedzy z obszaru księgowości, kursy językowe, jak również szkolenia IT umożliwiające optymalne wykorzystanie współczesnych narzędzi pracy.

Przejrzysta komunikacja
Naszym założeniem jest promowanie otwartej postawy, wzajemnego szacunku i zaufania. Dbamy o przejrzystość komunikacji i dobre relacje, słuchamy naszych pracowników i komunikujemy się w swobodny, niesformalizowany sposób.

Pozytywna atmosfera
Gimnastyka w biurze? Świeże owoce? To tylko niektóre z realizowanych przez nas inicjatyw. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Dbamy o budowanie koleżeńskich relacji, organizujemy spotkania towarzyskie i wyjazdy integracyjne, w których możesz (jeśli chcesz) brać udział.

Staż w Volkswagen Group Services

W Volkswagen Group Services jesteśmy otwarci na młode osoby, które chcą się rozwijać i rozpocząć z nami swoją karierę! Prowadzimy stały nabór na roczny, płatny staż na podstawie umowy zlecenie.

Naszym głównym wymaganiem jest znajomość języka obcego na poziomie B2/C1 (w zależności od zespołu: niemiecki, angielski, hiszpański, portugalski, francuski, słowacki. Reszty Ciebie nauczymy :)

Otrzymasz pełne wsparcie na początek od naszego działu HR oraz od swojego kierownika i zyskasz cenne doświadczenie zawodowe. Jako nasz Stażysta od podszewki poznasz świat finansów i będziesz stanowił ważną część zespołu.

Nasz roczny staż jest doskonałą propozycją  dla studentów ostatnich lat studiów. Szczególnie zapraszamy studentów takich kierunków jak: Finanse i rachunkowość, Finanse przedsiębiorstw, Ekonomia, Księgowość, Analiza Matematyczna, Lingwistyka czy Filologie językowe.

Volkswagen Group Services powstała w 2016 roku jako centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting). W 2018 zatrudniliśmy ponad 100 osób do naszych głównych obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań.

Aktualnie  mamy w swoich szeregach ponad 230 specialistów z obszaru finansów i księgowości.

Z powodzeniem rozwijamy także nowe obszary nieksięgowe takie jak: Input management oraz Master Data. Rozpoczynamy też nowe projekty z dziedziny IT.

Nieustannie się rozwijając poszukujemy osób, które pomogą nam wspólnie rozwijać Volkswagen Group Services!

Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji na [email protected] wraz z poniższą klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Volkswagen Group Services sp. z o. o. ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji do momentu jej zakończenia.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Volkswagen Group Services sp. z o. o. ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez trwający 3 lata, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym została udzielona zgoda (to jest do dnia 31 grudnia trzeciego roku od udzielenia zgody). Po tym czasie moje dane zostaną usunięte

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (54)