Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Szyperska 14
61-754 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

volkswagen-groupservices.pl

NIP: 5263153519

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy nowoczesnym centrum usług wspólnych, oferującym wsparcie operacji biznesowych i komplementarne usługi dla innych europejskich spółek należących do Grupy Volkswagen.

Rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku jako Centrum Kompetencji z obszaru księgowości, co nadal stanowi istotną część naszych operacji.  Realizujemy usługi księgowe w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań.

Otwierając się na nowe wyzwania biznesowe i odpowiadając na potrzeby rynku, nieustannie poszerzamy zakres świadczonych usług.

Coraz mocniej reprezentujemy obszary pozaksięgowe w zakresie przetwarzania i weryfikacji danych, usług IT, media programmatic, business intelligence, wsparcia użytkowników oprogramowania, zarządzania projektami czy obsługi klienta Z powodzeniem dodajemy do naszego portfolio kolejne obszary działalności, rozwijając działy Commercial Services, Business Operation Services oraz Logistics.

Nasza główna siedziba, od początku istnienia firmy, znajduje się w centrum Poznania, nad Wartą.

W 2021 roku otworzyliśmy Oddział w Toruniu, nową przestrzeń wspierającą dynamikę naszych operacji. Aby zapewnić najwyższą jakość i płynność usług jesteśmy aktywni nie tylko na lokalnych rynkach pracy, ale także na obszarze całego kraju, oferując atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

CO OFERUJEMY?

Realne możliwości rozwojowe
Dołączając do Volkswagen Group Services pracujesz dla światowych marek przemysłu motoryzacyjnego w renomowanej organizacji i możesz wziąć udział w interesujących projektach realizowanych dla klientów z Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, RPA i wielu innych krajów. W konsultacji z pracownikami organizujemy szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i pogłębianie wiedzy z obszaru księgowości, kursy językowe, jak również szkolenia IT umożliwiające optymalne wykorzystanie współczesnych narzędzi pracy.

Przejrzysta komunikacja
Naszym założeniem jest promowanie otwartej postawy, wzajemnego szacunku i zaufania. Dbamy o przejrzystość komunikacji i dobre relacje, słuchamy naszych pracowników i komunikujemy się w swobodny, niesformalizowany sposób.

Pozytywna atmosfera
Gimnastyka w biurze? Świeże owoce? To tylko niektóre z realizowanych przez nas inicjatyw. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Dbamy o budowanie koleżeńskich relacji, organizujemy spotkania towarzyskie i wyjazdy integracyjne, w których możesz (jeśli chcesz) brać udział.

Staż w Volkswagen Group Services

W Volkswagen Group Services jesteśmy otwarci na młode osoby, które chcą się rozwijać i rozpocząć z nami swoją karierę! Prowadzimy stały nabór na roczny, płatny staż na podstawie umowy zlecenia.

Naszym głównym wymaganiem jest znajomość języka obcego na poziomie B2/C1 (w zależności od zespołu: niemiecki, angielski, hiszpański, portugalski, francuski, słowacki). Pozostałe umiejętności i kompetencje nabędziesz i rozwiniesz podczas stażu.

Na początek otrzymasz pełne wsparcie od działu HR oraz od swojego kierownika. Jako nasz stażysta zyskasz cenne doświadczenie zawodowe, od podszewki poznasz świat finansów i będziesz stanowił ważną część zespołu.

Roczny staż w Volkswagen Group Services jest doskonałą propozycją dla studentów ostatnich lat studiów. Szczególnie zapraszamy studentów takich kierunków jak: Finanse i rachunkowość, Finanse przedsiębiorstw, Ekonomia, Księgowość, Analiza Matematyczna, Lingwistyka czy Filologie językowe.

Aktualnie mamy w swoich szeregach niemal 400 specjalistów z obszaru finansów i księgowości, IT oraz zarządzania danymi. Nieustannie się rozwijamy i poszukujemy osób, które pomogą nam wspólnie budować Volkswagen Group Services!

Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji na [email protected]  wraz z poniższą klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Volkswagen Group Services sp. z o. o. ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji do momentu jej zakończenia.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Volkswagen Group Services sp. z o. o. ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez trwający 3 lata, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym została udzielona zgoda (to jest do dnia 31 grudnia trzeciego roku od udzielenia zgody). Po tym czasie moje dane zostaną usunięte.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (233)