Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Volkswagen Group Polska

Krańcowa 44
61-037 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: 61 6273000
Fax: 61 6273047
[email protected]

www.vw-group.pl/pl

KIM JESTEŚMY?

Koncern

Volkswagen Group Polska należy do niemieckiego koncernu motoryzacyjnego Volkswagen AG, którego siedziba mieści się w Wolfsburgu. W skład grupy wchodzi 12 marek. VW AG jest jednym z największych producentów samochodów na świecie operującym aż w 153 krajach.

Volkswagen Group Polska

Firma powstała 1 czerwca 2012 roku w wyniku połączenia spółek KPI Polska i Škoda Auto Polska S.A.

 • jesteśmy wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów 6 marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche i Volkswagen Samochody Użytkowe oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów;
 • tworzymy największą sieć dealerską w Polsce, na którą składa się ponad 300 Dealerów;
 • jesteśmy liderem rynku nowych samochodów w Polsce - w 2018 roku udział Grupy w polskim rynku wyniósł ponad 29 procent!
 • angażujemy się w rozwój elektrycznej mobilności, oferując Klientom na polskim rynku samochody elektryczne najnowszej generacji oraz kształtując świadomość społeczną w zakresie zmieniającej się motoryzacji. Grupa wraz z siecią dealerską wspiera także rozwój infrastruktury ładowania w naszym kraju.

Naszą misją jest być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

Siedziba

Siedziba Volkswagen Group Polska znajduje się przy ulicy Krańcowej 44 w Poznaniu. W jej skład wchodzi budynek biurowy, Magazyn oraz Techniczne Centrum Szkoleniowo-Serwisowe. Do budynków VGP należy również Centrum Dystrybucyjne w Komornikach, liczące 30 tysięcy m2 powierzchni.

NASZE MARKI

Volkswagen Samochody Osobowe

Volkswagen jest jednym z najpopularniejszych na świecie producentów aut na masową skalę. Główna marka koncernu, w fabrykach znajdujących się w 14 krajach, wytwarza pojazdy dla klientów na ponad 150 rynkach świata. Hasło, którym kieruje się Volkswagen brzmi „Przyszłość bliżej Ciebie”. Modele Volkswagena wyznaczają standardy w swoich klasach, wyróżniają się jakością, niezawodnością, bezpieczeństwem oraz oszczędnymi silnikami. Volkswagen konsekwentnie napędza rozwój motoryzacji. Pojazdy elektryczne, inteligentna mobilność oraz cyfrowa przemiana to główne punkty strategii marki na przyszłość. Produkcja w pełni elektrycznych modeli z rodziny ID. na bazie platformy MEB rozpoczęła się pod koniec 2019 roku w Zwickau. Tego rodzaju samochody również zjeżdżają z taśm fabryki w Emden.

Audi

Audi jest jedną z wiodących na świecie marek premium; do koncernu Volkswagen należy od 1965 roku. Audi jest obecne w ponad stu krajach. Hasło „Przewaga dzięki technice” to dla Audi wyzwanie traktowane bardzo poważnie na całym świecie, jego konsekwentna realizacja sprawia, że marka należy do najchętniej wybieranych w segmencie premium. Audi tworzy innowacyjne, wydajne i pełne emocji pojazdy, produkowane w inteligentnie skomunikowanych fabrykach. Trwająca już ponad 100 lat, pełna sukcesów historia produkcji Audi, to przede wszystkim zasługa jej załogi. Do 2025 roku marka zamierza oferować co najmniej 20 zelektryfikowanych modeli.

SEAT

Seat ma już niemal 70-letnią historię. Hiszpańska marka jest częścią koncernu Volkswagen od 1986 roku. Dzisiaj firma projektuje, konstruuje i wytwarza samochody oraz komponenty w fabrykach w Martorell, Barcelonie i El Prat. Firma dostarcza również rozwiązania z serii „Created in Barcelona” ułatwiające korzystanie z nowoczesnych rozwiązań w zakresie mobilności. Sportowe cechy Seat-a skupia w sobie CUPRA, marka zaprezentowana w 2018 roku. CUPRA kieruje swoje auta przede wszystkim do tych, którzy szczególnie cenią sobie radość z jazdy; tworzy pojazdy jedyne w swoim rodzaju, wyróżniające się najwyższą jakością i mocą.

Skoda

Škoda należy do najstarszych na świecie firm samochodowych. Od 1991 roku czeska marka wchodzi w skład koncernu Volkswagen. Modele Škody realizują hasło „Simply Clever”; ich najważniejsze atrybuty to ponadprzeciętna ilość miejsca, najwyższa funkcjonalność, dobry stosunek ceny do jakości oraz atrakcyjna stylistyka. Do tego zestawu dochodzą praktyczne rozwiązania z serii „simply clever”, a także nowe funkcje z zakresu multimediów ułatwiające życie pasażerom.

Porsche

Porsche AG jest najbardziej znanym na świecie producentem samochodów sportowych i od 2012 roku częścią koncernu Volkswagen. Jego auta powstają w fabrykach w Stuttgarcie- Zuffenhausen i w Lipsku, a także w zakładzie Volkswagena w Osnabrück. Ekskluzywny charakter i społeczna akceptacja, nowoczesność i tradycja, niezwykłe osiągi i przydatność na co dzień, design i funkcjonalność – to cechy wyróżniające samochody marki Porsche.

Volkswagen Samochody Dostawcze

Volkswagen Samochody Użytkowe to marka premium w kategorii lekkich samochodów dostawczych. Oferuje najnowocześniejsze rozwiązania, dostosowane do wymagań najbardziej wymagających klientów. Ponad 60 lat temu wybudowano fabrykę w Hanowerze – główny zakład marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Dzisiaj użytkowe pojazdy zjeżdżają z taśm produkcyjnych czterech fabryk – w Hanowerze, Poznaniu, Wrześni i w Pacheco. Jako wiodący producent lekkich aut dostawczych Volkswagen Samochody Dostawcze tworzy nowe oblicze sektora transportowego w miastach, wpływając na podwyższenie jakości życia zwłaszcza w centrach aglomeracji. Różnorodność oraz wyjątkowa funkcjonalność i wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań – to wszystko charakteryzuje gamę samochodów marki.

NASZE DZIAŁY

Pasjonatów motoryzacji zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu. Każda z sześciu marek składa się z następujących działów:

 • Dział Marketingu
 • Dział Sprzedaży
 • Dział Obsługi Posprzedażnej
 • Dział Rozwoju Sieci Dealerskiej

Oprócz działów brandowych zapraszamy do współpracy w działach wspierających, takich jak:

✓ Dział Obsługi Posprzedażnej Grupy (Group Aftersales):
✓ Dział Logistyki
✓ Dział Serwisu Grupowego
✓ Dział Części i Akcesoriów
✓ Akademia Szkoleń

 • Dział Das Welt Auto
 • Dział Personalny i Organizacji
 • Dział IT
 • Dział Prawny&Compliance i Rozwoju Sieci Dealerskich Grupy
 • Dział Strategii i Raportowania
 • Dział Administracji i Nieruchomości
 • Dział Kontrolingu
 • Dział Księgowości
 • Dział Zakupów

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)