Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Volkswagen Financial Services

Ul. Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.vwfs.pl

NIP: 5252800978

Praktyki letnie

Co roku, w okresie od lipca do września, przyjmujemy kilkanaście osób na 2-3 miesięczne, płatne praktyki studenckie. Ze względu na profil naszej działalności, ofertę praktyk kierujemy zwłaszcza do studentów studiów ekonomicznych, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do tych kierunków. Jeśli finanse to Twoja pasja, to nasze drzwi stoją dla Ciebie otworem.

W trakcie tych kilku miesięcy poznasz zasady funkcjonowania organizacji m.in. w takich obszarach jak: sprzedaż, ubezpieczenia, zarządzanie flotą, marketing, obsługa Klientów, rachunkowość, IT, HR, administracja, controlling, zarządzanie projektami, zarządzanie ryzykiem oraz compliance.

Zdobędziesz pierwsze doświadczenia biznesowe i przede wszystkim, odkryjesz swoją zawodową pasję. Dzięki dużemu wsparciu Zespołu, będziesz mógł wykorzystać swoją wiedzę w praktyce i zdobyć nowe umiejętności, które pomogą w rozwoju Twojej kariery.

Rekrutacja na praktyki letnie rozpoczyna się w maju!

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES WSPÓŁPRACUJE Z ENACTUS POLAND!

W 2017 roku nawiązaliśmy współpracę z międzynarodową organizacją Enactus. To organizacja non-profit, z siedzibą w USA, której przedstawicielem i partnerem w Polsce jest firma BIGRAM.

Enactus to międzynarodowy program, w ramach którego studenci przy współpracy z liderami biznesu realizują projekty społecznie odpowiedzialne. Tworząc innowacje społeczne i technologiczne, studenci poszukują rozwiązań biznesowych, które trwale i skutecznie poprawią jakość życia beneficjentów projektów w trzech obszarach: ekonomicznym, ekologicznym i społecznym.

Enactus działa na wszystkich kontynentach świata. W programie uczestniczy 36 państw, ponad 1700 zrzeszonych uczelni wyższych oraz ponad 69 tys. zaangażowanych studentów, łącznie realizujących około 5 tys. projektów. Cały na całym świecie wspiera ponad 550 partnerów biznesowych.

Inicjatywa działa aktywnie na 14 uczelniach wyższych, zrzeszając blisko 450 studentów. Studenci w Polsce realizują ok 30 projektów rocznie, a rezultaty swoich działań prezentują na przełomie maja i czerwca podczas Konkursu Enactus Poland National Competition.

Poniżej filmik objaśniający czym jest Enactus:
https://www.youtube.com/watch?v=KSHwP4s-ooc

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (16)