Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Volkswagen Financial Services

Ul. Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.vwfs.pl

NIP: 5252800978

ETAP 1

Formularz zgłoszeniowy - przesłanie CV

Pierwszy ruch należy do Ciebie. Aby zaaplikować na któreś z otwartych stanowisk, wypełnij krótki formularz i załącz do niego swoje CV. Dane kandydatów gromadzimy elektronicznie poprzez system ułatwiający nam przechowywanie wszystkich aplikacji w jednym miejscu.

ETAP 2

Selekcja aplikacji

Nasz zespół rekrutacyjny analizuje nadesłane aplikacje pod kątem zgodności z profilem kompetencyjnym i dokonuje wyboru kandydatów spełniających oczekiwania.

ETAP 3

Rozmawiamy z Tobą

To ten dzień! Będziemy mieli okazję się lepiej poznać i rozwinąć informacje zawarte w Twojej aplikacji.  Podczas tego spotkania poznasz pracownika HR zajmującego się rekrutacją oraz Twojego przyszłego przełożonego.

ETAP 4

Rozmawiamy z Tobą - runda druga

W przypadku niektórych stanowisk (eksperckich i menedżerskich) kompetencje Kandydatów oceniane są w procesie Assessment Center. W zależności od procesu rekrutacyjnego możemy Cię zaprosić na drugie spotkanie w celu wypełnienia testów kompetencyjnych oraz zadań merytorycznych.

ETAP 5

Informacja zwrotna

Wszyscy Kandydaci, którzy brali udział w procesie rekrutacji, bez względu na wynik procesu, otrzymują informację zwrotną telefonicznie lub drogą mailową.

ETAP 6

Podpisanie umowy

Udało się! Witaj na pokładzie. Czas poznać cały zespół i rozpocząć nową przygodę.