Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Volkswagen Financial Services

Ul. Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.vwfs.pl

NIP: 5252800978

Poznaj nas

Volkswagen Financial Services dostarcza rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen, na 51 rynkach świata. Celem naszych działań jest mobilność klientów, czyli możliwość używania, ale i posiadania  auta za niewielkie pieniądze. Pod marką Volkswagen Financial Services działają trzy spółki:

  • Volkswagen Bank GmbH – usługi bankowe
  • Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. – leasing i mobilność
  • Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. – ubezpieczenia

W Polsce działamy od 1997/1998 roku, zatrudniając ponad 400 pracowników, z którymi wspólnie realizujemy naszą misję.

Kogo szukamy?

Chcesz pracować w branży stanowiącej jeden z głównych filarów polskiej gospodarki?
Stawiasz na rozwój, a wyzwania, które stoją na jego drodze, witasz z otwartymi ramionami? W takim razie idealnie pasujesz do Volkswagen Financial Services.

Praktykanci/Stażyści
Nie musisz czekać do końca studiów, aby zacząć kształtować swoją karierę. Weź udział w naszym letnim programie stażowym i sprawdź, czy finanse To Twoja pasja.

Juniorzy
Szukasz miejsca,  które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła, szybko zdobyć profesjonalne doświadczenie i nowe umiejętności? Dołącz do Volkswagen Financial Services i wspinaj się po drabinie kariery.

Opiekunowie klientów
Sukces firmy zależy od relacji z jej klientami. Jeśli więc nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów przychodzi Ci naturalnie, a empatia to Twoje drugie imię, jesteśmy gotowi powierzyć sukces naszych działań w Twoje ręce.

Profesjonaliści
Jesteś ekspertem w dziedzinie finansów? W obecnym miejscu pracy osiągnąłeś już wszystko? Zapraszamy do Volkswagen Financial Services, gdzie horyzont rozwoju definiują Twoje możliwości i ambicje.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)