Dane kontaktowe

VOBACOM sp. z o.o.

Wschodnia 36 d
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 56 658 95 41
Fax: 56 658 95 42
[email protected]

www.vobacom.pl

NIP: 9562169401

O nas

Zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom rozwiązań informatycznych oraz internetowych. Stanowimy zgrany i kompetentny, liczący ponad trzydzieści osób, zespół, który codziennie dba o to, aby spełniać potrzeby naszych Klientów. Ich sukces to zarazem nasz własny.

Niemal wszystkie realizowane przez nas projekty cechują się unikatowością i złożonością. Codziennie stawia to nas przed nowymi wyzwaniami, dzięki którym stajemy się coraz bogatsi w doświadczenia i możemy oferować naszym Klientom coraz szerszy zakres rozwiązań o coraz lepszej jakości. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doskonałej organizacji pracy jesteśmy w stanie zrozumieć problemy naszych Klientów oraz zaprojektować, stworzyć i wdrożyć, a następnie wspierać dedykowane („szyte na miarę") rozwiązania informatyczne i internetowe.

Stale się rozwijamy i dążymy do perfekcji we wszystkim, co robimy. Każdego dnia wspólnie wypracowujemy sobie zaufanie naszych Klientów. Członkowie naszego zespołu mają okazję stawać się coraz lepszymi profesjonalistami w swoich dziedzinach. Dbamy o ich rozwój, m.in. poprzez finansowanie szkoleń, kursów i studiów podyplomowych. Zdajemy sobie sprawę, że sukces budujemy dzięki wiedzy i umiejętnościom naszych pracowników, dlatego przywiązujemy dużą wagę do rekrutacji nowych członków zespołu oraz  odpowiedniego poziomu ich edukacji.

Benefity

Kogo szukamy? 

Poszukujemy osób chcących rozwijać swoje kompetencje. Rekrutujemy osoby z doświadczeniem, które poszukują wyzwań na stanowiskach specjalistycznych, jak również i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

  • PHP Developer
  • Full Stack Developer PHP 
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań Internetowych 
  • Graphic Designer
  • Specjalista ds. marketingu
  • Administrator Systemów IT
  • Młodszy Specjalista ds. Wsparcia/Systemów IT (Helpdesk) 
  • Instalator systemów teletechnicznych

Praktyki i staże

Firma Vobacom oferuje możliwość odbycia praktyk lub stażu. Jest to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy na różnych stanowiskach pracy w dziale IT, Marketingu Internetowego oraz Obsługi Klienta. Zapraszamy, wyślij swoje zgłoszenie na adres [email protected] Dokumenty aplikacyjne to CV oraz list motywacyjny. W temacie e-maila wpisz „Praktyka/staż”.

 Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • indywidualne podejście do planowania kariery i rozwoju w strukturach firmy Vobacom
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)