Dane kontaktowe

VMI Poland Sp. z o.o.

Budowlanych 15
64-100 Leszno
wielkopolskie, Polska

NIP: 6972316484

Kim jesteśmy?

VMI Poland należy do holenderskiej grupy VMI, a ta z kolei do olbrzymiego koncernu TKH, który ma przedsiębiorstwa na wszystkich kontynentach. Zajmujemy się produkcją maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle oponiarskim. Urządzenia te sprzedawane są do największych i najlepszych producentów opon na świecie. Produkujemy maszyny o najwyższej światowej technologii. Stosowane w nich rozwiązania techniczne powstały w wyniku mądrej, wieloletniej pracy konstruktorów, badaczy i racjonalizatorów.

Intensywny rozwój

Otwarcie nowej siedziby w Lesznie nastąpiło we wrześniu 2017 roku, powstał wówczas obiekt o powierzchni 13 500 metrów, w nowoczesnej architekturze, spełniający światowe wymagania dotyczące sprawności energetycznej i ekologii. W 2018 roku dobudowano dwie hale produkcyjne o powierzchni 8 000 metrów. Równolegle z rozwojem infrastruktury intensywnie powiększa się zespół pracowników. Na chwilę obecną zatrudniamy ponad 150 osób i wciąż powstają nowe miejsca pracy.

Kogo zatrudniamy

Zatrudnieni w Lesznie pracownicy, ich wiedza i umiejętności a przede wszystkim chęć do kreatywnej pracy stanowią o sile zespołu. Cenimy kandydatów, którzy chcą się rozwijać, zdobywać nową wiedzę. Ważnym elementem branym pod uwagę podczas procesu rekrutacji jest umiejętność czytania rysunku technicznego oraz posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami. Preferujemy kandydatów z wykształceniem technicznym, głównie mechaników, elektryków, mechatroników. Pracujemy na jedną zmianę od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00.