Dane kontaktowe

VMG Konstantynow Sp. z o.o.

ul. Niesięcin 7
95-050 Konstantynów Łódzki
łódzkie, Polska
Telefon: 42 6892700
[email protected]

vmg.eu/pl

NIP: 5252803824

POZNAJ NAS

Grupa VMG to nowoczesny lider branży drzewnej zajmujący się obróbką drewna, zarządzaniem biznesem, obsługą techniczną, logistyką, zagospodarowaniem nieruchomości przemysłowych na Litwie, Białorusi i innych krajach Unii Europejskiej. Grupa VMG składa się z 16 firm działających na Litwie i za granicą i zatrudnia ponad 4 tysiące osób. Produkty wytwarzane przez spółki Grupy są eksportowane do krajów UE, USA, Bliskiego Wschodu, Indii, Chin i Australii. Znany na całym świecie szwedzki koncern meblowy IKEA, który sprzedaje produkty firmy poprzez własne sieci sklepów w różnych krajach świata, jest jednym z głównych partnerów Grupy.

Naszą największą wartością są ludzie. Profesjonalny i rzetelny zespół zapewnia pomyślność firmy. Cenimy odpowiedzialność, przedsiębiorczość i pracę zespołową w dążeniu do wspólnych celów, ponieważ w ten sposób rośniemy i rozwijamy kompetencje. Dlatego dbamy o naszych pracowników, gwarantując stabilne zatrudnienie, rozwój kompetencji, opiekę medyczną, karty sportowe, ciepłe posiłki i imprezy firmowe.

VMG Konstantynów

Oddział w Konstantynowie dołączył do Grupy VMG 1 lipca 2020 roku. Jako fabryka mebli drewnianych działamy od 1997 roku (początkowo jako „Swedwood”, a od 2014 roku jako „IKEA Industry”). Obecnie zatrudniamy ponad 500 osób i wciąż rośniemy w siłę!

PRACA U NAS

Dobre miejsce pracy to dobrzy ludzie. Wszystko w naszych rękach. Nieustannie się rozwijamy i poszukujemy nowych współpracowników do pracy na produkcji, przy obsłudze maszyn, sortowaniu, pakowaniu, na magazynie, a także specjalistów elektroautomatyków, ostrzarzy narzędzi, itp. Nawet jeśli nie posiadamy aktualnie aktywnych ogłoszeń o pracę, PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV!

Praca z nami to:

  • przyjazna i partnerska atmosfera,
  • karty sportowe,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ciepłe posiłki w kantynie zakładowej,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • świadczenia socjalne,
  • rozwój kompetencji i umiejętności.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)