Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Vivus Finance Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16 c
02-092 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.vivus.pl

NIP: 5252531320

POZNAJ NAS

Vivus Finance to polska instytucja pożyczkowa. Sprzedaż pożyczek przez Internet w Polsce uruchomiła w lipcu 2012 r. Są one udzielane przez serwis internetowy www.vivus.pl – bez zbędnych formalności, w ciągu kilku minut. Vivus sprawdza historię kredytową klientów w BIK i we wszystkich bazach dłużników (BIG lnfomonitor, KRD, ERIF).

Firma przeprowadziła prawdziwą rewolucję w branży consumer finance. Stała się także przykładem jak w branży fintech rozwinąć się od startupu do dochodowej organizacji. Od początku swej działalności jest regularnym laureatem wielu nagród w zakresie obsługi klienta. Vivus został wyróżniony między innymi prestiżową nagrodą Gwiazda Jakości Obsługi (kilkukrotnie) przyznawaną firmom spełniającym najwyższe standardy obsługi Klienta, statuetką Najlepszy Partner w Biznesie oraz pięciokrotnie Złotym Laurem Klienta.

Początki Vivusa były bardzo dynamiczne. Z każdym dniem przybywali kolejni Klienci, każdego dnia zwiększała się liczba pracowników, powstawały nowe Departamenty – jednym słowem Vivus.pl rósł w siłę. Zaangażowanie ludzi, dynamizm działania, motywacja i wartości, którymi się kierujemy każdego dnia pracy oraz orientacja na potrzeby Klientów sprawiły, że dziś Vivus.pl jest liderem na rynku firm pożyczkowych. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać ten poziom oraz zdobywać kolejne szczyty. W 2019 roku otrzymaliśmy tytuł Great Place to Work. W dwunastej edycji tego badania w Polsce uczestniczyło 111 firm. 28 spośród nich zakwalifikowało się na listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2020 w tym Vivus Finance. To kolejne potwierdzenie, obok zdobytych w poprzednich latach: dwukrotnego odznaczenia Najlepszych Pracodawców Aon Hewitt i dwukrotnego tytułu Inwestor w Kapitał Ludzki, że wspólnie budujemy wyjątkową kulturę organizacyjną i miejsce pracy, w którym chcemy i lubimy być.

Nasze Wartości

Wartości Vivusa są wyjątkowe, gdyż zostały stworzone przez pierwszych pracowników na samym początku działalności firmy. Nie zostały narzucone z góry, ale odnoszą się do korzeni firmy, do tego co od samego początku dla pierwszych pracowników Vivusa było najważniejsze i definiowało te organizację w pełni. Odnoszą się zatem do tradycji, do przeszłości, co ma fundamentalne znaczenie w budowie tożsamości firmy i jednoznacznego zrozumienia przez wszystkich pracowników ich znaczenia. Realne życie wartościami takimi jak: pasja, energia, kreatywność, uczciwość, otwartość pozwalają nam skutecznie budować przewagę konkurencyjną.

Nasza Misja

Naszą Misją jest dostarczanie innowacyjnych produktów i usług, dzięki którym finanse osobiste są prostsze i dają więcej możliwości naszym Klientom.

Jesteśmy młodym, energicznym, zgranym zespołem, a w codziennej pracy szczególnie cenimy cechy takie jak:

Elastyczność – nie trzymamy się gotowych szablonów, sami chcemy je tworzyć
Inicjatywa – doceniamy pomysłowość i lubimy tych, którzy nie boją się wyjść przed szereg z przełomowymi pomysłami
Odpowiedzialność – rzetelność i solidność są podstawą efektywności
Pasja – gdy lubimy, to co się robi, praca staje się również zabawą
Samodzielność – jesteśmy zespołem, ale każdy musi umieć działać również w pojedynkę
Skuteczność – liczą się nie tylko dobre pomysły, ale też ich skuteczna realizacja
Wytrwałość – możemy się potknąć, ale nie zatrzymać
Zaangażowanie – pozytywnej energii w zespole nigdy za wiele


Firma zlokalizowana jest w Warszawie na ul. Żwirki i Wigury 16C w nowoczesnych budynkach Business Garden. Biuro jest w pełni przystosowane do pracy także osób niepełnosprawnych a jego nowoczesny i przestronny charakter zapewnia wyjątkowy komfort pracy. W firmie cześć pracowników wykonuje prace operacyjne związane z procesem udzielania pożyczek, pozostała cześć pracuje na stanowiskach specjalistycznych lub menedżerskich w takich obszarach jak marketing, finanse, ryzyko, prawny, hr.

Dołącz do nas!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)