Dane kontaktowe

Viterra Polska Sp. z o.o.

Cypriana Kamila Norwida 2
80-280 Gdańsk
pomorskie, Polska
[email protected]

www.viterrapolska.pl

Viterra charytatywnie

Nic tak nie cieszy jak dzielenie się dobrem! Dlatego nasi pracownicy chętnie angażują się w akcje charytatywne – nie tylko te ogólnopolskie, ale także inicjatywy lokalne.

Wsparcie dla medyków w trakcie pandemii

W kwietniu 2020 jako firma przeznaczyliśmy darowiznę na rzecz Szpitala Copernicus w Gdańsku. Dzięki niej szpital miał możliwość zakupu środków ochrony, preparatów dezynfekcyjnych i respiratora!

SZLACHETNA PACZKA

Udział w Szlachetnej Paczce to w pełni inicjatywa naszych pracowników. Co roku z niecierpliwością wspólnie czekamy na możliwość wyboru rodziny i niesienia im pomocy. Zaangażowanie pracowników, ich rodzin i przyjaciół w pomoc potrzebującym jest ogromna! Jesteśmy dumni, że w Viterra Polska pracują tak bezinteresowni i wspaniali ludzie.

Do nasadzenia

W sierpniu 2017 r. w Lipuszu, nawałnica powaliła las wielkości 2,3 MILIONÓW metrów sześciennych drzew. Był to największy kataklizm w historii polskich lasów. Wraz z pracownikami z innych trójmiejskich firm wzięliśmy udział w akcji DO NASADZENIA i zasadziliśmy tysiące drzew!

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!

Więcej szczegółów na stronie organizatora: https://donasadzenia.pl/

I to nie wszystko!

W ubiegłych latach organizowaliśmy także Dzień Dawcy Szpiku DKMS oraz wzięliśmy udział w Wielkiej Zbiórce Książek dla pacjentów szpitali. W ramach darowizny przekazaliśmy samochód osobowy na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Jesteśmy także organizatorami akcji „Błyśnij odpowiedzialnością” w ramach której odwiedzamy szkoły podstawowe rozdając odblaski i edukując dzieci jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo. Organizujemy także zbiórki pieniędzy, kiermasze ciast, wyprzedaże – zawsze gdy pojawi się potrzeba wsparcia potrzebujących.