Dane kontaktowe

Vita-Sport Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

ul. Włókiennicza 90B
04-964 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.vitasport.pl/Kariera-Oferty-pracy-w-Vitasport-cinfo-pol-42.html

NIP: 1132278508

SKLEPY

Nasze sklepy są nowoczesne, przyjazne dla klienta ale przede wszystkim oddają klimat sportowych emocji, jakie towarzyszą zawodnikom i kibicom, podczas piłkarskich spektakli.

Pierwszy sklep powstał w Warszawie przy ulicy Olszynki Grochowskiej, blisko 20 lat temu. Z upływem czasu na mapie Polski pojawiały się kolejne  sklepy z charakterystyczną tarczą z „V-ką”. Każdy, kto kiedykolwiek szukał butów do piłki nożnej, musiał spotkać się z nazwą Vitasport.pl.

Obecnie posiadamy siedem sklepów stacjonarnych: Warszawa, Bielsko-Biała, Wrocław, Gdynia, Tarnów, Łódź, Radom, a w planach jest otwarcie nowych. W każdym z nich klienci mogą kupić najnowsze modele, oferowane przez najlepsze marki na świecie.

SIEDZIBA

Główna siedziba firmy mieści się przy ulicy Włókienniczej 90B w Warszawie. W warszawskim Wawrze znajduje się całe centrum logistyczne Vita-Sport: biura, księgowość, rachunkowość, finanse i magazyny.

Każdy ze sklepów posiada własny magazyn, który umożliwia utrzymywanie odpowiednich stanów dla klubów, z którymi współpracujemy.

Vita-Sport zatrudnia łącznie ponad 80 osób. Pracownicy mają realne możliwości rozwoju zawodowego, zarówno w strukturach sprzedażowych, jak i centralnych.