Dane kontaktowe

Vita-Sport Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

ul. Włókiennicza 90B
04-964 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.vitasport.pl/Kariera-Oferty-pracy-w-Vitasport-cinfo-pol-42.html

NIP: 1132278508

"...Z PASJI DO FUTBOLU"

Vita-Sport to jeden z największych dystrybutorów sprzętu piłkarskiego w Polsce, posiadający ponad 20-letnie doświadczenie na rynku. Na to miano nasza firma zapracowała sobie, dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz szerokiej gamie oferowanego sprzętu.

Posiadamy siedem sklepów stacjonarnych: Warszawa, Bielsko-Biała, Wrocław, Gdynia, Tarnów, Łódź, Radom, a w planach jest otwarcie nowych. Wizytówką firmy jest sklep internetowy – vitasport.pl. Naszą siłę sprzedażową wspiera także doświadczony dział handlowców w sektorze B2B.

Jesteśmy partnerem technicznym wielu klubów, w tym reprezentacji Polski w AMP Futbolu. W 2019 roku świętowaliśmy zdobycie mistrzowskich tytułów z: Piastem Gliwice,  BTS-em Rekord Bielsko-Biała, Kuloodpornymi Bielsko-Biała i sekcją blind footballu Śląska Wrocław.

A to wszystko…

#zPasjiDoFutbolu

MIEJSCE DLA PASJONATÓW FUTBOLU

Nasi pracownicy to przede wszystkim osoby, które na co dzień „żyją” piłką nożną i wszystkim, co jest z nią związane. Jeśli jesteś pasjonatem futbolu, to miejsce idealne dla Ciebie.

Dzięki pracy w Vita-Sport:

  • będziesz na bieżąco z nowinkami w piłkarskim świecie,
  • wyskoczysz wieczorem z kolegami z pracy na mecz PKO Ekstraklasy,
  • weźmiesz udział w licznych, wewnętrznych turniejach oraz imprezach integracyjnych/szkoleniowych,
  • a także będziesz miał szansę na naukę języka obcego. W 2019 roku ruszyliśmy z pilotażowym programem nauki języka angielskiego dla pracowników, który mamy plan kontynuować i rozszerzać.  

Sklep internetowy

Vitasport.pl to jeden z największych sklepów piłkarskich w Polsce. W ofercie posiadamy blisko 5000 produktów, renomowanych światowych marek, między innymi: nike, adidas, puma czy hummel. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Lotto na Polskę, Łotwę, Litwę i Estonię.  

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)