Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

VISSAVI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Robotnicza 68C
53-608 Wrocław

NIP: 8943162186

Poznaj nas

Vissavi to firma działająca w obszarze high-tech, należąca do grupy Fideltronik. Naszą specjalizacją są systemy wizyjne i ich zastosowanie w zrobotyzowanych oraz zautomatyzowanych stanowiskach produkcyjnych. Pracując w zespołach interdyscyplinarnych projektujemy i budujemy kompleksowe rozwiązania dla branży przemysłowej. Nasze urządzenia mogą być również wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny sztucznej inteligencji (AI) oraz internetu rzeczy (IoT). Jako cel stawiamy sobie wzrost automatyzacji, elastyczności oraz efektywności ekonomicznej zarówno własnych zakładów produkcyjnych Fideltronik, jak i firm naszych Klientów, zgodnie z potencjałem Przemysłu 4.0.

Jeżeli interesują Cię najnowsze osiągnięcia technologiczne, jesteś otwarty na nieustanny rozwój, lubisz zgłębiać problemy techniczna oraz szukasz codziennej satysfakcji z pracy w przyjaznej i inspirującej atmosferze – dołącz do nas!

Kogo szukamy?

Szukamy pasjonatów w swoich dziedzinach. Osób otwartych, pozytywnie nastawionych, chętnie stawiających czoła wyzwaniom, a przede wszystkim nieustannie śledzących nowe trendy i wychodzących poza utarte schematy.

Nasze profile zawodowe to przede wszystkim stanowiska w obszarze inżynierii i programowania, ale również statystyki i analityki.