Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Visline Sp. z o.o.

ul. Rdestowa 160
81-577 Gdynia
pomorskie, Polska
Telefon: 58 680 25 70
Fax: 58 739 12 31
[email protected]

visline.pl

NIP: 5862232082

Doświadczenie i możliwości

  • Visline to firma, która tworzą profesjonalni i doświadczeni ludzie, dla których praca to pasja. 
  • Jesteśmy spółką, w której panuje dobra atmosfera i przyjazna kultura pracy co potwierdzają wyniki badań satysfakcji wśród pracowników. 
  • Nasi klienci cenią nas na wysoką jakość świadczonych usług transportowych, a także za dobrą komunikację.
  • Nasza flotę stanowi ponad 160 samochodów zintegrowanych z nowoczesnym monitoringiem GPS (samochody do 3,5 t oraz do 7,5 t). Ładunki o większej pojemności i wadze obsługujemy bazując na współpracy z ponad 200 pewnymi i sprawdzonymi przewoźnikami, dobieranymi pod konkretne projekty.

Pewny i bezpieczny pracodawca

  • Oddziały w Polsce i za granicą
  • 150 Zatrudnionych pracowników    
  • 2080  Klientów rocznie   
  • 31160 Zrealizowanych zleceń rocznie   
  • 168 mln PLN przychodów rocznie

*dane z2021 roku

Dbamy o jakość, środowisko i bezpieczeństwo

Dbamy o jakość, środowisko i bezpieczeństwo. Jesteśmy firmą, która realizuje usługę transportową zgodnie z wymaganiami klientów i nieustannie dąży do zwiększania ich zadowolenia – co pierwszy raz zostało potwierdzone certyfikatem ISO 9001 w 2013 r.

W marcu 2022 zewnętrzni audytorzy z DNV potwierdzili, jesteśmy również firmą, która w codziennej działalności troszczy się o środowisko naturalne (ISO 14001).

Od kilku lat zdobywamy też liczne wyróżnienia dla dynamicznie rozwijającej się firmy (Gazele Biznesu 2015, 2017, Gepard Biznesu 2015), a nasz najnowszy certyfikat to Diamenty Forbes 2022 – który został wydany na podstawie analiz międzynarodowej wywiadowni gospodarczej D&B. Rok do roku przechodzimy też ocenę w zakresie praktyk i sposobu postępowania w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) – za co otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci Srebrnego Medalu Eco Vadis.

Bogata flota samochodów w pewnych rękach

Przewóz ładunków ekspresowych to nasza specjalność. Dysponujemy ponad 160 pojazdami, które każdego dnia przemierzają najdalsze zakątki Unii Europejskiej. Samochody znajdują się pod stałą kontrolą GPS, dlatego dajemy gwarancję przyjazdu ładunku na czas. Usługi ekspresowe świadczymy pojazdami o ładowności do 3,5 t oraz 7,5 t.


Przeprawy promem

Świadczymy usługi promowe dla naszych klientów oferując bardzo dobre stawki i wysoką jakości obsługi. Atrakcyjne oferty cenowe wynikają z naszej długoletniej pracy z największymi armatorami promowymi, a także ilości zleceń których się podjęliśmy. Mocną stroną oferowanej przez Visline usługi jest bardzo dobra komunikacja. Nasi specjaliści odpowiadają na telefony 24/7. https://visline.pl/promy/

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)