Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Viscon Group Poland Sp. z o.o.

ul. Inwestycyjna 12
76-245 Płaszewko
pomorskie, Polska
Telefon: +48 59 728 54 00
[email protected]

www.viscon.eu

NIP: 8393169354

Grupa Viscon to dynamiczna firma działająca w ponad 77 krajach. Viscon to 300-tu osobowa firma rodzinna pochodząca z Holandii wraz z 70-cio osobowym oddziałem w Polsce. Na co dzień rozwijamy rynek produkcji, pakowania i sprzedaży żywności, a lubimy robić to tak efektywnie i innowacyjnie, jak to tylko możliwe! Jesteśmy firmą zajmującą się rozwojem linii produkcyjnych i automatyzacją procesów produkcyjnych dla sektorów ogrodnictwa, drobiu, producentów żywności oraz logistyki. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki od ponad 50 lat, współpracując z producentami i detalistami na całym świecie.

Innowacyjne, niezawodne i inteligentne rozwiązania

Naszym głównym celem jest tworzenie przewagi konkurencyjnej dla naszych klientów poprzez konstruowanie wydajnych, niezawodnych i kreatywnych rozwiązań z zakresu automatyzacji produkcji, które mogą rozwijać się i zmieniać się wraz z ich organizacją. Wysoko wyspecjalizowana kadra, nowoczesna technologia i innowacyjne myślenie przy realizacji projektów, poparte 50 letnim bagażem doświadczeń, pozwala na wykreowanie innowacyjnych rozwiązań spełniających wymagania naszych klientów. Aby świadczyć te usługi na najwyższym poziomie ciągle rozwijamy się. Dlatego Grupa Viscon kontynuuje rozwój w Polsce.

Globalny zasięg

Dzięki globalnej sieci biur Grupy Viscon oraz dużej ilości lokalnych dystrybutorów, możemy łatwiej dotrzeć do klienta oraz zapewnić mu pełną i kompleksową obsługę serwisową. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do współpracy z klientem z każdego kontynentu, o czym świadczy fakt, że produkty naszej firmy obecnie znajdują się w ponad 70 krajach. Globalny zasięg oraz doświadczenie w realizacji projektów na całym świecie to jedna z naszych mocnych stron.

Automatyka przemysłowa

Jesteśmy pasjonatami w tworzeniu rozwiązań z zakresu automatyzacji produkcji, które są wydajne, inteligentne oraz dostosowane do potrzeb klienta. W skład DNA naszej organizacji wchodzi zadawanie wielu pytań, uczenie się każdego dnia oraz rozwijanie biznesu w nowych sektorach i rynkach. Nasze zautomatyzowane linie technologiczne wspierają procesy produkcji i przetwarzania produktu w przedsiębiorstwach z branży spożywczej, ogrodniczej, drobiarskiej, logistycznej oraz wielu innych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)