Dane kontaktowe

Virgin Mobile Polska sp. z o.o.

Wołodyjowskiego 42
02-724 Warszawa
mazowieckie, Polska

Od początku…

Virgin Mobile Polska  Sp. z o.o. to część Virgin Group - międzynarodowej grupy inwestycyjnej i marki, która na całym świecie kojarzona jest z dostarczaniem klientom usług na najwyższym poziomie. Virgin Group działa także w innych obszarach rynkowych: transport, turystyka, usługi finansowe, wytwórnia płytowa - to tylko niektóre z nich. Za stworzeniem firmy stoi Sir Richard Branson, który na początku lat 70. założył wraz z partnerem biznesowym swoją pierwszą działalność - sklep muzyczny w Londynie. Ciekawostką jest nazwa firmy - obydwaj uważali się wtedy za ’dziewice’ w świecie biznesu. Tak to się wszystko zaczęło, i tak to się kręci do dziś, zataczając coraz szersze kręgi na całym świecie.

Virgin Mobile w Polsce

Virgin Mobile był pierwszym na świecie operatorem wirtualnym, uruchomionym w Wielkiej Brytanii w 1999 roku. Spółka Virgin Mobile Polska została powołany do życia w 2012 roku. Od tej pory skutecznie działamy na polskim rynku, zdobywając coraz to więcej ludzkich serc. 

Stawiamy na ludzi

Każdy z naszych pracowników jest dla firmy tak samo ważny. Każda z osób tworzących Virgin Mobile Polska wnosi do zespołu nie tylko swoje doświadczenie zawodowe, umiejętności, wiedzę, ale także część siebie - swoje pasje, swoją osobowość. Doceniamy to, że każdy jest inny. To sprawia, że na pewno nie jesteśmy nudni, a firmowa codzienność jest daleka od rutyny. Dbamy o rozwój zawodowy pracowników każdego działu. Marketing, finanse, sprzedaż, IT oraz CMOK (Centrum Miłej Obsługi Klienta) to łącznie 80 niezastąpionych osób. Razem tworzymy unikatową całość, a to przekłada się na jakość usług, które świadczymy dla naszych klientów.

Kogo szukamy?

Z przyjemnością przyjmiemy do naszego zespołu osoby chcące rozwijać się zawodowo, ciekawe świata, podchodzące do swoich obowiązków z pasją i zaangażowaniem. Generalnie szukamy osób z doświadczeniem w pracy z telefonią komórkową, natomiast często poszukujemy również juniorów, którym zapewniamy szereg szkoleń, a także stażystów, których uczymy stawiać pierwsze kroki w tej dynamicznie rozwijającej się branży.

PROCES REKRUTACJI

Jak wygląda rekrutacja do zespołu Virgin Mobile Polska?

ETAP 1. - wstępna selekcja

Spośród wszystkich aplikacji na dane stanowisko wybieramy kandydatów, którzy najbardziej spełniają kryteria zawarte w ogłoszeniu.

ETAP 2. - rozmowa telefoniczna

Jeśli przejdziesz wstępną selekcję, zadzwoni do Ciebie pracownik naszego działu HR, by zweryfikować informacje zawarte w Twojej aplikacji. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, zaprosi Cię na rozmowę z Twoim przyszłym przełożonym.

ETAP 3. - spotkanie z przyszłym przełożonym

To spotkanie ma na celu pogłębienie wiedzy na temat Twojego doświadczenia zawodowego, kompetencji, umiejętności radzenia sobie z problemami. Pozwoli także przełożonemu ocenić, czy wpisujesz się w kulturę organizacyjną firmy i czy pasujesz do reszty zespołu. Tobie zaś pozwoli dowiedzieć się więcej o firmie oraz o obowiązkach, które Cię u nas czekają na co dzień.

ETAP 4. - wynik rekrutacji

Niezależnie od wyniku rekrutacji, skontaktujemy się z Tobą, by Cię o nich powiadomić. Jeśli to Ty będziesz naszym nowym pracownikiem, po pierwsze - gorąco Ci pogratulujemy, po drugie - zaprosimy na formalną rozmowę, na której podpiszemy z Tobą umowę.

BENEFITY

Ty dajesz nam swój czas w godzinach pracy oraz swoje zaangażowanie. A co my dajemy Tobie? Oczywiście oprócz wynagrodzenia ;) Jeśli dołączysz do naszego zespołu, w pakiecie z własnym biurkiem, wygodnym fotelem i komputerem zapewniamy:

  • kartę Multisport - byś mógł rozruszać mięśnie po pracy,
  • pakiet medyczny Medicover - bo wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch,
  • świeże owoce - bo jak to mówią Anglicy: ’An apple a day keeps the doctor away’ ;)
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności,
  • realną szansę na rozwój.

Możesz mieć pewność, że zadbamy o Ciebie najlepiej, jak się da! Chcesz się przekonać? Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj, a jeśli akurat nie mamy nic dla Ciebie, przyślij swoje CV na adres [email protected] - odezwiemy się do Ciebie, jak tylko coś się pojawi!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)